in ,

Dorota Wellman jest poważnie chora. W szczerym wywiadzie zamknęła usta hejterom.

Doroty Wellman z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziennikarka jest bardzo popularna i jednocześnie uwielbiana przez Polaków. Nie ma ona jednak łatwego życia. W jej stronę co jakiś czas kierowane są komentarze na temat jej wagi, co na pewno nie było lub nie jest jej obojętne – tym bardziej, że nie do końca może coś z tym zrobić. Gwiazda boryka się z problemami zdrowotnymi, które będą jej towarzyszyć już do końca życia.

Dziennikarka w ostatnim czasie udzieliła wywiadu na Instagramowym profilu TVN Style. W rozmowie z Agatą Młynarską wyznała, co sądzi na temat pandemii czy samoakceptacji. Przy okazji podzieliła się swoimi zmartwieniami dotyczącymi krytyki i swojej choroby.

Dorota Wellman szczerze o swojej chorobie

Krytyka na temat wyglądu to coś, co dziennikarce jest znane już od lat. Wielu ludzi nie rozumie, że kogoś mogą zaboleć takie komentarze i że wygląd nie zawsze jest kwestią wyboru – czasem zależy w dużej mierzy od chorób, z którymi się borykamy.

„Słyszę o sobie świnia, baleron, wieloryb. Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie, mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować” – mówi gwiazda.

Choć dziennikarkę przestały już ruszać niepochlebne opinie, wyznała szczerze, że jej waga to wina choroby i nie jest w stanie nic z tym zrobić. Od lat walczy z problemami hormonalnymi, które pojawiły się po ciąży.

„Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję” – wyznaje.

Dorota Wellman jest wspaniałą osobą, która nie powinna być oceniana za to, jak wygląda. Może po wywiadzie, w którym szczerze mówi o tym, z czym się musi mierzyć, zamknie usta co niektórym.

Źródło: se.pl