in , ,

Donald Trap nie był w stanie złożyć parasola. Sprawdź na nagraniu, co zrobił ze złości.

Prezydent USA, Donald Trump, jest człowiekiem dość specyficznym. Jego charakter cechuje impulsywność, czego przykładem może być choćby zamieszanie… z parasolką! Ta sytuacja została nagrana i szybko zyskała popularność w sieci. Trump kolejny raz stał się pośmiewiskiem dla wielu ludzi.

Do tej przezabawnej sytuacji doszło niedawno w Waszyngtonie. Pogoda nie sprzyjała na wyjścia z domu – ciągle padał deszcz, a wiatr dawał o sobie znać. Dlatego Donald Trump został zaopatrzony w parasolkę.

Nerwy puściły
 
Donald Trump szedł dość szybko po schodach prowadzących do samolotu linii Air Force One. Chwilę przed tym, jak dotarł na miejsce, trzymał w dłoniach parasolkę i próbował ją złożyć. Jednak nie udało się. Nie wiedział, jak to zrobić. Zdenerwowany całym zdarzeniem po prostu zostawił otwartą parasolkę przed wejściem do samolotu. Wideo spowodowało, że z Trumpa śmieją się Amerykanie, którzy uważają, że za ciężka była dla niego tak prosta czynność.

 
A wy co myślicie o tym, jak zachował się prezydent? Sądzicie, że to jest powodem do śmiechu czy raczej, że nie ma w tym nic szczególnego? Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzu!
 

 

Źródło: o2.pl, twitter.com | Fotografie: Flickr.com, twitter.com