in

Dzięki temu naturalnemu okładowi, skutecznie pozbędziesz się przeziębienia. Koniecznie spróbuj, zanim udasz się do lekarza!

Chyba każdy z nas zgodzi się z tym, że okres przeziębienia nie należy do przyjemnych. Brakuje nam siły, żeby gdzieś wyjść, nie mówiąc już o tym, żeby pracować.

Kiedy nie mamy ani apetytu, ani snu, bo męczy nas kaszel, świat staje się nam trochę bardziej obojętny. Liczy się tylko łóżko, ciepłe ubranie i możliwość wypoczęcia.

Do jednego z najbardziej irytujących objawów przeziębienia zdecydowanie należy kaszel, gardło, które bez ustanku nas boli i katar. Jest to niezwykle uciążliwe. Aby jednak uniknąć antybiotyków i leków, które przepiszą lekarze, warto najpierw skorzystać z domowych sposobów. Bardzo możliwe, że one poradzą sobie z tym w stu procentach, a wizyta u lekarza okaże się niepotrzebna!

Do tego sposobu potrzebne będą następujące składniki:
-Miód
-Mąka
-Oliwa z oliwek
-Łyżka imbiru w proszku lub świeżego imbiru
-Pielucha tetrowa lub gaza
-Taśma klejąca lub plastry
 
Sposób przygotowania:
Łączymy miód z niewielką ilością oliwy z oliwek i mąką, a potem dodajemy imbir. Mieszamy wszystko ze sobą. Kolejnym krokiem jest przeniesienie powstałej mieszaniny na czystą gazę. Taki okład przymocowujemy do piersi dzięki plasterkom. Dla dzieci wystarczy trzymanie okładu nie dłużej niż 3 godziny, natomiast dorośli mogą sobie pozwolić na to, żeby z tym okładem spać.
 
Ten domowy sposób jest niezwykle skuteczny i sprawi, że dzięki naturalnemu poceniu się, znikną wszystkie dolegliwości. Kolejnego dnia poczujesz ulgę, a oddychanie nie będzie już sprawiało ci trudności!