in

Zbudował dla dziecka domek z 2000 sztuk zupek instant. Pomysł zachwyca i jednocześnie przeraża!

Zhang to ojciec pochodzący z Chih, pewnego dnia postanowił wykorzystać 2000 sztuk przeterminowanych zupek błyskawicznych, aby zbudować domek dla swojego nienarodzonego syna.

Mężczyzna opublikował zdjęcia swojego dzieła w mediach społecznościowych, które szybko zdobyło popularność w sieci.

Spędził cztery dni budując domek z tysięcy przeterminowanych pakietów makaronu złączonych klejem.
„Mój przyjaciel, który sprzedaje zupki hurtowo, uporządkował w swoim magazynie partię, które się przeterminowały. Czułem, że szkoda byłoby to wszystko wyrzucić, więc zabrałem je do domu”.

Zhang zawsze był fanem zupek instant, zwłaszcza gdy dorastał, ale ponieważ nie był w stanie zjeść przeterminowanych zupek, postanowił wykorzystać je jako materiał budowlany.

„Domek z zupek instant” ma szerokość jednego metra na dwa metry długości i zajmuje całkowitą powierzchnię czterech metrów kwadratowych, co wystarcza, aby pomieścić pojedyncze łóżko dla osoby dorosłej, a także zabawki jego nienarodzonego syna. Domek wyposażony jest w okna wpuszczające światło, a także ściany wykonane z paczek makaronu.

Miejsce do zabawy z makaronem otrzymało mieszane opinie online, niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych chwalili mężczyznę za jego oryginalność i chęć robienia rzeczy dla jego nienarodzonego syna, a inni nazywali go nieodpowiedzialnym rodzicem przez narażanie dziecka na niepotrzebne zagrożenia dla zdrowia.

„Pleśń jest silnym czynnikiem rakotwórczym, a ignorancja tego jest straszna” – napisała jedna osoba na chińskiej platformie Weibo.
 
„A co jeśli dziecko zje makaron lub klej? ”- zapytała inna osoba.

A co Wy sądzicie o jego pomyśle?