in

Przez rok wstawał rano i kopał dół w ogródku. Sąsiedzi widząc efekt końcowy zzielenieli z zazdrości!

Ashley Yeats postanowił zbudować dom, o którym zawsze marzył w swoim małym ogrodzie. Ashley był zapalonym fanem filmu „Władca pierścieni”.

W swoim zawodzie był ekspertem w inżynierii budowlanej, a jego umiejętności zawodowe pozwoliły mu zrealizować jego wielkie marzenie.

Sąsiedzi dziwili się, dlaczego Ashley wstaje wcześnie rano i pracuje wiele godzin pod ziemią, ale kiedy zobaczyli wynik końcowy, dosłownie opadła im szczęka. To, co zbudował, stało się teraz miejscem, które odwiedzają turyści z całego świata.

On i jego dwaj przyjaciele zaczęli budować solidną drewnianą ramę, która stanowiłaby podstawę i powierzchnię na tyle mocną, aby mieć pewność, że dom się nie zapadnie.

Ashley musiał pomyśleć o właściwym klimacie, aby w jego bajkowym domu panowała wygodna temperatura na czas jego pobytu, dlatego postanowił zbudować kolejną warstwę, która posłużyłaby za izolację i utrzymywałaby wilgoć poza konstrukcją dołu.

Ashley chciał uczynić dom tak doskonałym, jak to tylko możliwe.

Mężczyzna zrobił tam nawet kino domowe wraz ze składanym projektorem – aby zapraszać tam ludzi na seanse Władcy Pierścieni.

Dom został zaprojektowany z myślą o zakwaterowaniu maksymalnie 4 osób dorosłych w komfortowym i przestronnym pokoju.

„Moją największą ambicją teraz, gdy już kończę budowę mojego bajkowego domu, jest wynajmowanie go fanom filmu z całego świata” – mówi Ashley.

Jak fajnie jest widzieć ludzi, którzy nie rezygnują ze swoich marzeń i starają się je spełniać poprzez ciężką pracę, wytrwałość i ciągłą determinację.

Źródło fotografii: https://ukhobbithole.tumblr.com/