in

Para zbudowała sobie dom z ram okiennych i teraz żyje w totalnej dziczy z dala od ludzi.

Prawdopodobnie wiele osób marzy o zamieszkaniu w malowniczym zacisznym miejscu, gdzie z okien roztacza się wspaniały widok na jezioro i zieloną łąkę. Ale częściej takie fantazje pozostają niespełnione, ponieważ niewiele osób decyduje się na taką zmianę.

Ale nasi bohaterowie Nick Olson i Lila Horvits nie bali się radykalnie zmienić swojego życia i byli w stanie zrealizować swoje marzenie.

W 2017 roku udali się do stanu Wirginia Zachodnia. Nick był zaskoczony lokalną scenerią. Jako profesjonalny fotograf podczas podróży udało mu się zrobić wiele świetnych zdjęć. Nick był tak pod wrażeniem natury tego regionu, że postanowił opuścić miasto i osiedlić się w ustronnym miejscu wśród malowniczych łąk i jezior.

Postanowili więc kupić stare ramy okienne i zbudować z nich dom. Ramki udało im się dostać od znajomych, wydając zaledwie 500 dolarów.

Przyjaciele pary postanowili pomóc w budowie domu, a w ciągu 1,5 miesiąca mieszkanie było gotowe. Wewnątrz znajduje się piekarnik, który będzie wykorzystywany nie tylko do gotowania, ale także do ogrzewania pomieszczeń.

Leela, jako projektantka, była w stanie ozdobić swój dom różnymi przedmiotami.

 
Dom strzegą dwa psy, które w tym zacisznym miejscu stają się przerażające w nocy. Wieczorami Nick i Leela zapalają wiele żarówek i świec, aby świeciły jak za dnia. Krewni i przyjaciele często odwiedzają parę, więc para wcale się tam nie nudzi.

 
Według nich to idealne miejsce do życia. Wieczorami cieszą się pięknym zachodem słońca, nocą – gwiaździstym niebem, a przez cały dzień podziwiają wspaniałe krajobrazy. Wszystkie te piękności stanowią inspirację do kreatywnych pomysłów.