in

Kobieta przekształciła stary kontener towarowy w dom. Wewnątrz wygląda jak luksusowy apartament!

Każdy chce mieć piękne mieszkanie, ale nie każdy może sobie pozwolić na pożądany komfort. Zwłaszcza jeśli musisz to zrobić na niewielkim obszarze.

Para w tej historii była w stanie zamienić kontener towarowy w swój wymarzony dom. Wydaje się nie możliwe, ale spójrz tylko na to, co zrobili.

Niesamowity pomysł

Sarsha mieszka ze swoim mężem w Denver, Colorado. Ta para zawsze chciała mieć oddzielny pensjonat dla swoich przyjaciół i krewnych. Ale nie mogli zbudować oddzielnego domu na swojej działce.

Zamiast tego Sarsha i jej mąż, projektant wnętrz, postanowili zrealizować marzenia bardzo twórczo. Kobieta zaproponowała przekształcenie kontenera ładunkowego w prawdziwy nowoczesny dom. I tak się stało!

Przekształcenie kontenera

Mąż Sarshy jest projektantem, który ma słabość do modułowej konstrukcji. Uwielbia zamieniać wszystko co brzydkie i stare w prawdziwe piękno. Dlatego ten projekt sprawił mu ogromną przyjemność. Stworzyli nowoczesny dom o powierzchni 33m2.

Głównym problemem w tworzeniu tego mieszkania była optymalizacja przestrzeni. Nie była ona zbyt wielka, aby zmieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Rodzina, wraz z budowniczymi, bardzo się starała aby mieszkanie było praktyczne i zawierało wszelkie potrzebne do życia sprzęty i meble. Spisali się doskonale, a wynik przekroczył ich wszelkie oczekiwania!

Para chciała, żeby ich dom miał naturalne światło. Dlatego wejście do ich domu ma francuskie drzwi. A w pobliżu zrobiono duże okna.

Chłopaki byli w stanie stworzyć dość obszerną kuchnię. Zawiera lodówkę, kuchenkę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową i ekspres do kawy.

Bardzo ważnym punktem było stworzenie łazienki i prysznica. Ale, jak widać na zdjęciach, małżonkowie poradzili sobie z tym problemem.

Jest też duże łóżko i garderoba. Ponadto w domu kontenerowym znajduje się salon. Jest w nim sofa, a na uchwycie telewizor.

Temperatura w domu jest utrzymywana za pomocą grzejników i zasilacza awaryjnego.

Źródło: Youtube