fot. tiktok @mallaghan1980/ freepik
in

Robiła remont w domu rodziców. Nagle znalazła sekretne przejście

Pewna kobieta z Wielkiej Brytanii, Jennifer Mallaghan, dokonała niezwykłego odkrycia podczas remontu 200-letniego domu swoich rodziców. Coś, co było ukryte przez dziesięciolecia, wreszcie ujrzało światło dzienne, a odkrycie wywołało zdumienie nie tylko u niej, ale i wśród internautów na TikToku, gdzie Jennifer aktywnie działa.

Niezwykłe odkrycie

Jennifer jest nie tylko kochającą mamą czwórki dzieci i żoną, ale również aktywną użytkowniczką TikToka, gdzie śledzi ją już ponad 1,5 tysiąca użytkowników. To właśnie na tej popularnej platformie społecznościowej zamieściła wyjątkowe wideo, które rozbudziło ogromne zainteresowanie i komentarze wśród internautów. Sprawą zainteresował się „New York Post”.

Dom, który jest w rodzinie od 60 lat i liczy sobie dwieście lat, przechodzi obecnie gruntowny remont. W trakcie prac, Jennifer i jej mąż natknęli się na zagadkową klapę ukrytą pod deskami podłogowymi. Bez wahania, otworzyli ją i zobaczyli coś, co ich zaskoczyło.

Ukazały się przed nimi stare, nieużywane pomieszczenia, z których istnienia nie zdawali sobie wcześniej sprawy. Radość i zdumienie w oczach Jennifer były widoczne, a kobieta postanowiła podzielić się tym niesamowitym znaleziskiem z użytkownikami TikToka.

@mallaghan1980 Secret rooms been hidden for years #200years#creepy#georgianhouse#fyp ♬ B.O.T.A. (Baddest Of Them All) – Eliza Rose & Interplanetary Criminal

Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Internauci byli zachwyceni i aktywnie komentowali to niezwykłe odkrycie. Rozbawiona kobieta przyznała, że nie znaleziono ani trupów, ani skarbów, ale pomimo tego emocje i ciekawość wśród widzów były ogromne.

Wielu użytkowników zastanawiało się, czy Jennifer odnowi te tajemnicze pomieszczenia i będzie z nich korzystać. To odkrycie pokazało, że w dawnych budynkach często skrywają się niespodziewane sekrety, które wzbudzają zainteresowanie i fascynację zarówno właścicieli, jak i internautów na całym świecie.