fot. tiktok/ theottohouse
in

Rodzina odkryła to za ścianą w łazience. „To wygląda jak początek horroru”

Ta niezwykła historia opowiada o rodzinie z Wielkiej Brytanii, która podczas remontu swojego nowego domu odkryła wiele nieoczekiwanych niespodzianek.

Dom pełen tajemnic

Hannah Otto i jej rodzina mieszkają w Hampshire i od trzech lat systematycznie odnawiają swój dom. Jednak podczas każdego remontu, odkrywają kolejne tajemnice, jakie skrywa ich nieruchomość.

Ostatnio prysznic zaczął przeciekać i Hannah postanowiła rozwiązać ten problem. Podczas rozbierania ściany, natknęła się na coś niesamowitego. Okazało się, że cały dom składa się z wielu warstw. Hannah była zdumiona tym, co widziała, ale to nie było jedyne odkrycie podczas remontu.
„Cały nasz dom składa się z warstw. Kiedy skończymy, nasz dom będzie dwa razy większy” – dodała Hannah.

Wcześniej, podczas innej naprawy, Hannah odkryła, że pod jej podłogą znajduje się dywan. Z kolei w kuchni na kafelkach umieszczono drewniane deski podłogowe. Jednak odkrycie za ścianą prysznica było najbardziej zaskakujące.

Wideo, w którym Tiktokerka pokazała, co znalazła za swoją ścianą w łazience, szybko stało się hitem w sieci, zdobywając 14 milionów wyświetleń. Okazało się, że za prysznicem znajduje się osobne pomieszczenie, w którym wisiało nawet lustro.

@theottohouse This house has so many layers 😂 #houserenovation #housereno #renovation #bathroom #renovationnightmare #fyppppp #viralvideo #interiortiktok #renotiktokers #funnymoments ♬ original sound – The Otto House

Internauci skomentowali, że „to wygląda jak początek horroru”. Ktoś inny zauważył, że „to jak Incepcja, ale w łazience”.