in

Premier Morawiecki pokazał jak mieszka. Od tej strony Polacy go jeszcze nie znali

Mateusz Morawiecki postanowił pokazać wszystkim Polakom, jak wygląda jego dom. Nagranie opublikowane przez premiera w momencie obiegło całą sieć, a większość osób była zaskoczona tym, co ujrzała. Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia ruszyły pełną parą!

Ten rok był ciężki dla każdego z nas i najlepiej będzie go zakończyć świętowaniem razem z bliskimi. Tego zdania jest również Mateusz Morawiecki. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda dom premiera? Nagranie, które opublikował, zdumiało wszystkich internautów.

Dom Mateusza Morawieckiego

W sobotę na profilu premiera na Facebooku pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć, jak naprawdę żyje. Szef polskiego rządu zaznaczył w poście:

„Nie ukrywam, że ostatni czas w polityce, tej krajowej, jak i zagranicznej był bardzo intensywny. Emocje wokół szczytu UE sięgały zenitu, nie tylko w Brukseli”

Mateusz Morawiecki w tym trudnym dla wszystkich czasie może liczyć na wsparcie ze strony rodziny i to dla niego jest najważniejsze. Marzył o tym, aby móc odpocząć z rodziną i odetchnąć od pracy. Jak się okazało, w domu czekała na niego niespodzianka.

„Tęskniłem już za spokojnym rodzinnym wieczorem z moimi najbliższymi. I w domu czekała na mnie niespodzianka. Moje damy, żona i córki, zaangażowały mnie w naszą rodzinną tradycję: przygotowanie pierników na Święta” – wyznaje premier.

„Ci, którzy też kultywują w swoich rodzinach tę tradycję, najlepiej wiedzą, jak takie wieczory mogą być relaksujące” – dodaje.

Nagranie opublikowane przez premiera odbiło się głośnym echem. Każdy był ciekawy, jak mieszka polityk. Warto przypomnieć, że ma on czwórkę dzieci: dwie córki – Olę i Magdalenę, a także dwóch synów – Jeremiasza i Ignacego.

Źródło: Super Express