in

Nie do wiary, jak mieszka Katarzyna Dowbor. Internauci są zdumieni.

Katarzyna Dowbor to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Prowadząca programu „Nasz nowy dom” pomaga potrzebującym rodzinom odmienić swój los. Nie ma wątpliwości co do tego, że wielu z nas zastanawiało się, jak sama gwiazda Polsatu na co dzień mieszka? Te zdjęcia zwalą każdego z nóg.

Fani Katarzyny Dowbor mają się z czego cieszyć. Kobieta opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia prezentujące wnętrze jej domu. Jak widać, liczy się w nim każdy szczegół!

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor od wielu lat zajmuje się pomocą potrzebującym rodzinom. Dzięki niej ich domy zmieniają się nie do poznania. A jak wygląda jej mieszkanie?

Jak się okazuje, gwiazda Polsatu długo nie mogła znaleźć swojego miejsca. Zanim znalazła idealne mieszkanie dla siebie minęło sporo czasu. Zmieniała mieszkanie sześć razy.

Dopiero w siódmym domu poczuła, że żyje. Był dokładnie taki, jak wyobrażała sobie Katarzyna Dowbor. Miał wszystko to, czego potrzebowała. Teraz podzieliła się z nami zdjęciami ze swojego wnętrza. Trzeba przyznać, że robią wrażenie!

Dom ma duże zielone drzwi, a po obu stronach widzimy wysokie filary z drewna. Na jednym z nich znajduje się bluszcz, obok kwitnie dużo roślin.

Salon jest cały w bieli, wypełniony drewnianymi dodatkami. Meble i akcesoria prezentują klasyczny styl z nawiązaniami do antyku.

Wielki taras z ogrodem pozwoli na miłe spędzanie czasu w ciepły dzień. Katarzyna Dowbor jada tam posiłki i bawi się z psami.

Jak udało jej się znaleźć wymarzony dom? W wywiadzie dla portalu Dobrze Mieszkaj stwierdziła, że pewnego razu pojechała do swojej koleżanki i tam wpadła na swoją miłość od pierwszego wejrzenia.

„Przyjechałam i dzwonię. Moja koleżanka zdziwiona otwiera drzwi, pytając, skąd wiedziałaś, że tu będę, bo jestem w tym domu pierwszy raz od trzech miesięcy. Powiedziałam wtedy, że coś kazało mi tu przyjechać. I tak właśnie było” — zdradza.

Gdy weszła do środka, palił się ogień w kominku, a jej pies Pepe niemalże od razu zasnął na kanapie.

„W tym momencie zaproponowałam swojej znajomej, że kupie od niej ten dom. To był impuls, miłość do pierwszego wejrzenia. Ona jednak wcale nie zamierzała go sprzedawać. Dopiero po kilku miesiącach zmieniła zdanie. I tak kupiłam ten dom” — mówi.

Spójrzcie tylko na te cudowne zdjęcia poniżej!

Źródło:lelum.pl