in

Ten domek ma jedynie 30m² i szklarnię. Wydaje się mały, ale gdy zobaczysz jego wnętrze, zaniemówisz!

Wielu ludzi lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, które właściwie nie spełniają żadnej funkcji.

Czasem każdy z nas chciałby odpocząć od chaosu i prowadzić spokojne, sielskie życie w miejscu pełnym harmonii i relaksu. Dlatego projektanci z Olive Nest Tiny Homes zaprojektowali śliczny domek o nazwie Elsa. Ten domek wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Jest śliczny, funkcjonalny i mobilny! Można postawić go w dowolnym miejscu – został wybudowany na podwoziu przyczepy i możemy zabrać go wszędzie tam, gdzie chcemy. Dodatkowo, do domku należy przepiękna szklarnia. Czy to nie spełnienie marzeń?

Wnętrze domku jest równie zachwycające. Pomimo niewielkiego metrażu, domek posiada doskonale urządzone pokoje. Zobacz co udało im się stworzyć na 30m2.

Zaprojektowany przez firmę Olive Nest z południowej Kalifornii domek nosi nazwę Elsa. Powierzchnia użytkowa wynosi tylko 30m2. I chociaż wydaję się to niewiele, projektantom udało się tam zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Domek wraz z doczepioną szklarnią został zamontowany na podwoziu przyczepy. Dzięki temu jest mobilny i możemy go postawić w dowolnym miejscu.

A w środku wygląda tak:

Połączenie stylu rustykalnego i nowoczesnego to piękno i urok w jednym. W salonie zmieściła się nawet rozkładana sofa.

W niewielkim domku znajduje się także kuchnia, jadalnia i łazienka. W kuchni znajdziemy wiele szafek i półek, piekarnik, lodówkę i zlew w nowoczesnym stylu.

Łazienka również nie odbiega od panującego w domku designu.

Wykorzystanie tak małej przestrzeni jest niezwykle ważne. Projektanci wykorzystali też miejsce pod schodami, gdzie zamontowali wiele schowków i szafek.

Energooszczędne oświetlenie LED daje przytulne i dobrze oświetlone wnętrze.

A w dzień światło dostaje się dzięki wielu, całkiem dużym oknom.

Sypialnia została wybudowana na antresoli. To chyba jedno z najładniejszych miejsc w domku.

W takim pokoju nie będzie się chciało wstawać z łóżka.

A oto niesamowita szklarnia, która jest dołączona do domku.

Po prostu zachwycające!

Jakby tego było mało, na tarasie zawieszona jest dwuosobowa huśtawka, na której można odpocząć i się zrelaksować.

A Ty chciałbyś zamieszkać w takim domku? A może znasz kogoś, dla kogo jest to idealne rozwiązanie? Cena takiego domku to 81 tysięcy dolarów. Poniżej znajdziesz również przedstawiający go filmik:

Źródło i Fotografie: Olive Nest Tiny Homes