in ,

Doda rozpala zmysły pozując bez ubrań. Fani nie spodziewali się tak oszałamiającej sesji zdjęciowej

Doda to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Zrobiła ogromną karierę na polskiej scenie muzycznej i przeszła jedną z najbardziej spektakularnych przemian. Oprócz wyglądu piosenkarki, zmieniło się także jej zachowanie.

Niedawno na jej profilu opublikowane zostały zdjęcia, które po prostu zapierają dech w piersiach. Gwiazda pozowała bez ubrań, jednak warto zwrócić uwagę na to, co skryło jej wdzięki. Fani są zachwyceni.

Nietypowa sesja zdjęciowa

Od czasu gdy Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem bardzo się zmieniła. Inaczej się ubiera i inaczej zachowuje. To prawdziwa bizneswoman, która w ostatnim czasie brała udział w odważnej i ciekawej sesji.


Kiedyś Dorota Rabczewska wolała krzykliwe stylizacje, jednak dziś stawia na elegancję i szyk. Chętnie pokazuje brzuch i nogi. Trzeba przyznać, że wokalistka ma się czym pochwalić. Zdjęcia, które trafiły do sieci w żadnym razie nie są wulgarne, a wręcz przeciwnie – delikatne i kobiece.

Widzimy, że na zdjęciach jej wdzięki są przykryte firanką – mogło to wyglądać tandetnie, ale w tym wypadku wygląda naprawdę zjawiskowo.

„Like a Virgin” – czytamy pod jednym z postów. To nawiązanie do muzycznej przeszłości.

Doda postanowiła przy okazji sesji podziękować swoim fanom.

„Dziękuje za 900 tys. obserwujących. Mam nadzieje, że czas spędzony z tak ujmująca osobą jak ja, jest dla Was niezapomniany, pozdrawiam wszystkich moich fanów” – pisze Doda na Instagramie.

Źródło: SuperExpress