in

Doda dostała tajemniczą paczkę. To, co znajdowało się w środku, doprowadziło ją do łez.

Doda jest celebrytką, która już od początku swojej kariery pokazała, że ma zadziorny charakter, ale także ogromną wrażliwość. W ostatnim czasie fani postanowili zrobić jej niespodziankę, obok której gwiazda nie mogła przejść obojętnie.

Prezent, który został wysłany na domowy adres Dody, wzruszył ją do łez. Czegoś takiego się nie spodziewała! Jest wdzięczna swoim wielbicielom za to, co dla niej zrobili.

Prezent od fanów

Celebrytka niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że rodzina i fani są najważniejsi w jej życiu. To dzięki nim „nie boi się życia” i wie, że to, co robi, ma sens.

Dotychczas mogła spotykać się ze swoimi wielbicielami na żywo, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkim plany. W związku z sytuacją epidemiologiczną artyści mogli na długi czas zapomnieć o koncertach, co dla wielu było prawdziwą udręką.

Doda wraz z wybuchem pandemii ogłosiła zawieszenie kariery muzycznej i zajęła się realizacją debiutanckiego filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Kontakt z fanami utrzymuje jednak cały czas i nie wyobraża sobie, że mogłoby być inaczej.

Fani tęsknią za koncertami celebrytki, dlatego postanowili przynajmniej wysłać jej prezent, który pokazałby, jak jest dla nich ważna. Tym sposobem do domu Dody w Ciechanowie dotarła wielka paczka, która została rozpakowana przez jej mamę.

Z paczki wyfrunął balon z pięknym napisem „Doda, nie możemy doczekać się twoich koncertów. Tęsknimy, fani”. W pudełku oprócz balonów pojawił się wiosenny bukiet kwiatów.

Reakcja piosenkarki na ten prezent mówi sama za siebie. Gwiazda zalała się łzami i była w stanie powiedzieć tylko szczere „dziękuję”.

To naprawdę cudowny gest ze strony fanów!

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Super Express