in

Doberman złapał dziewczynkę za pieluchę i rzucił nią przez podwórko – Powód jego zachowania szokuje

Przyjmując pod swój dach adoptowanego pieska, możesz wypełnić swoje życie naprawdę wspaniałymi momentami. Takie zwierzęta mają zazwyczaj przerażającą historię, a Ty w końcu dasz im miejsce do wybiegania się, coś dobrego do jedzenia a przede wszystkim dużo miłości, co jest dla nich prawdziwym darem, za który będą Ci wdzięczni do końca życia.

Ta rodzina w Australii, zdecydowała się na przygarnięcie do swojego domu pieska o imieniu Khan. Ten biedny doberman miał naprawdę ciężkie życie, dlatego jego nowa Pani Catherine, adoptując go obiecała zrobić wszystko co w jej mocy, by Khan czuł się jak członek ich rodziny.

Ale w czwartym dniu pobytu w swoim nowym domu, doberman zaczął się dziwnie zachowywać w stosunku do jej 17-miesięcznej córki o imieniu Charlotte. Próbował ją popychać w ogrodzie, a gdy Catherine próbowała zareagować, jej mała dziewczynka znalazła się juz wysoko w powietrzu i przeleciała przez całe podwórko.

Z początku mama była straszliwie przerażona tym zajściem. Ale zrobiło się jeszcze dziwniej, kiedy usłyszała głośny skowyt Khana, który brzmiał tak, jakby ktoś go poważnie zranił. To, co zobaczyła później jest niewyobrażalne…
dobermanbohater1x

Dobermany nie cieszą się zbyt dobrą reputacją, postrzegane są jako „agresywne” psy.
Wiele osób uważa, że ich wygląd jest groźny i przypomina im drapieżne zwierzaki. Dlatego te piękne zwierzęta są często ignorowane w schroniskach. Ale należy przy tym zaznaczyć, że nie ma czegoś takiego jak psy „złej” rasy, tylko źli ludzie, którzy je wychowują.

dobermanbohater2x

Pomimo tego Catherine i jej urocza córeczka, przyjęła Khana do rodziny, ponieważ są zdania, że wszystkie zwierzęta zasługują na dom pełen miłości i szczęścia!
dobermanbohater3x

Doberman czuł się wspaniale przez te cztery dni w swoim nowym domu, wszystko wydawało się w porządku.
Ale kiedy Charlotte była zajęta grając na podwórku z Khanem, jej mama zauważyła coś dziwnego w jego zachowaniu. Wydawał się bardziej agresywny niż kiedykolwiek. Zdawała sobie sprawę z tego, że był źle traktowany przez swoich poprzednich właścicieli i pewnie nadal czuje strach. Khan popychał dziewczynkę i warczał zgrzytając zębami. Zanim mama zareagowała, pies chwycił Charlotte za pieluchę i rzucił kilka metrów przez podwórko. A po tym było słychać straszny skowyt bólu…
dobermanbohater4x

Khan został ugryziony w łapę przez jadowitego węża.
Australia jest domem jednych z najgroźniejszych zwierząt na świecie, a jad tego węża może nieść ze sobą śmiertelne konsekwencje, tym bardziej w przypadku dziewczynki w takim wieku jak Charlotte.

Ugryziony w łapę, starał się bronić dziewczynki, stojąc między nią a tą niebezpieczną istotą.
Szczekał na węża ze złością i mimo jadu w żyłach, odstraszył go ledwo stojąc na nogach, a po wszystkim upadł na ziemię.
dobermanbohater5x

Mama prędko odwiozła go do kliniki, gdzie dostał antidotum na jad i na szczęście przeżył.
Po zaledwie czterech krótkich dniach, on już był w stanie położyć życie swojej rodziny na pierwszej linii i starał się zapewnić jej bezpieczeństwo.
dobermanbohater6x
Więc dla każdego, kto jest zdania, że Dobermany są „agresywne”, może i ma rację. Są agresywne ale wobec wszystkiego, co może zagrażać ich rodzinie! Te psy są bardzo lojalne, a jeśli podaruje się im trochę miłości, można mieć pewność, że będzie się miało wiernego przyjaciela na całe życie!
Historia o tej niesamowitej odwadze i miłości dobermana, rozeszła się po całym świecie jak burza. Podziel się historią Khana, jeśli uważasz, że psy to najlepsi przyjaciele na świecie

Źródło Zdjęć:littlethings