in ,

Nowa reklama Disneyland Paris obiegła cały świat. Po obejrzeniu każdy widz miał oczy pełne łez!

Disney właśnie opublikował nową reklamę, która stała się niezwykle popularna – i sprawia, że wszyscy płaczą. Wideo przedstawia maleńką kaczkę z magazynem Donald Duck. Film pokazuje (całkowicie bez dialogu), że słynna kaczka z kreskówek jest bohaterem Baby Duck.

Ogląda magazyn i podąża za przygodami Kaczora Donalda. Spędza cały swój czas, naśladując słynne postawy i zachowania bohatera. To oczywiste, że marzy o spotkaniu ze swoim idolem pewnego dnia.

W zimie jest zmuszona odlecieć, pozostawiając swój cenny magazyn za sobą. Widzimy jej smutek, gdy czasopismo wpada do wody i znika z pola widzenia.

Mała kaczka ma złamane serce bez historii swojego bohatera. Ku jej zdziwieniu na jej drodze pojawia się prawdziwy Kaczor Donald.

Gdy zamek Kopciuszka staje się widoczny w tle, mała kaczuszka rzuca się i przytula noga Donalda.

Film krótkometrażowy, który tak naprawdę jest reklamą trwa zaledwie minutę i 16 sekund. Pochodzi z Disneylandu w Paryżu i zawiera slogan „Gdzie magia staje się prawdziwa”.

Krąży w Internecie i przyciąga uwagę mnóstwa ludzi, których wzrusza urocza kaczuszka i jej opowieść o podążaniu za marzeniami.

„Mogę poczuć te same emocje, co w prawdziwym pełnometrażowym filmie Disneya!” – napisał użytkownik YouTube Marco Ludovico.

„Boże, jestem tak zakochany w tej reklamie” – napisał użytkownik YouTube, Kika Cabrera. „Nie mogę przestać płakać za każdym razem, gdy to oglądam …”
 
Disneyland Paris, kiedyś Euro Disney, znajduje się na obrzeżach Paryża. Rocznie przyciąga 15 milionów turystów, z dwoma oddzielnymi parkami (Disneyland Park i Walt Disney Studios Park) oraz mnóstwem wydarzeń, pokazów, atrakcji i zamku Sleeping Beauty.
 

 
Park istnieje od lat 90-tych i wciąż jest bardzo popularny.
 
Jest w pełni wyposażony w niesamowite hotele i restauracje, wiele opcji dla osób niepełnosprawnych i atrakcji, takich jak Rodeo Mickey Mouse.
 
Co więcej, łatwo jest dostać się z centrum Paryża. Dlatego warto zaplanować w to miejsce wizytę, jeśli jesteś w podróży do stolicy Francji i chcesz wyjść z miasta na jeden dzień.
 
Jedną z najbardziej niesamowitych atrakcji w parku jest zamek Sleeping Beauty – otoczony fosą pod którą żyje smok!
 

 
Ogromny park rozrywki ma w sumie siedem hoteli dla gości, z których każdy ma różne motywy.
 
Hotele są piękne i mają świetne recenzje, więc możesz być pewien, że będziesz miał niesamowity pobyt, jeśli kiedykolwiek wybierzesz się do Disneylandu w Paryżu. Możesz także podziwiać nocne pokazy fajerwerków!
 
Jeśli chodzi o umiejętność mówienia w tym języku, nie trzeba się o to martwić – wystarczy wypowiedzieć słowa „Kaczor Donald”, a zostaniesz przekierowany dokładnie tam, gdzie musisz iść.
 
Obejrzyj wideo poniżej!