in ,

Zamiast trzymać dietę, zrezygnował tylko z picia alkoholu. Nie dowierzał, co stało się z jego ciałem

Wielu ludzi głowi się, na jaką dietę najlepiej przejść, aby schudnąć – wydaje mnóstwo pieniędzy i spędza większość czasu w kuchni. Czy zawsze jest to konieczne? Jak się okazuje, niezupełnie.

Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który zrezygnował z zaledwie jednej rzeczy, a jego życie wywróciło się do góry nogami.

Wykluczył alkohol z diety

Użytkownik MEATTEO udostępnił postępy swojej diety w serwisie Imgur, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami. Opisał swój problem, którym było sięganie po piwo, wino lub drinki, co okazało się głównym problem w niemożności pozbycia się zbędnych kilogramów.

Któregoś razu postanowił, że przestanie pić alkohol. W grę nie wchodziło nawet sięganie po piwo bezalkoholowe.

Nie był alkoholikiem, ale gdy tylko obok niego znajdował się schłodzony trunek, ciężko było mu sobie odmówić chwili relaksu. Do tego dochodziły fast foody i podjadanie wysokokalorycznych deserów i przekąsek.

Spektakularne efekty

Gdy tylko rzucił alkohol, spostrzegł, że lepiej się odżywia. Nie stawiał sobie żadnych innych ograniczeń, prócz niepicia – nie ćwiczył, jadł, co chciał i nie liczył kalorii. Jednak po 300 dniach od zrezygnowania z alkoholu doznał szoku.

Mężczyzna w niecały rok zrobił ogromne postępy. Nie dość, że schudł, to jego ogólne samopoczucie uległo znacznej poprawie. Postanowił, że nie będzie pić alkoholu jeszcze przez długi czas.

Po przeprowadzeniu eksperymentu opublikował zdjęcia dla porównania – po 300, 365 i 600 dniach od niepicia alkoholu. Aż ciężko w to uwierzyć! Zobaczcie je poniżej.

300 dni bez alkoholu

365 dni bez alkoholu

600 dni bez alkoholu


Jego historia z pewnością może stać się inspiracją dla wielu ludzi, dlatego koniecznie udostępnij ten post swoim bliskim.

Źródło: Imgur