in ,

Usunął nos i palce, aby jeszcze bardziej przypominać diabła. „To nie ja wpadłem na ten pomysł”

Pewien mężczyzna postanowił usunąć sobie palec, aby jeszcze bardziej przypominać swoim wyglądem diabła. Wcześniej odciął sobie czubek nosa. Poddał się on wielu operacjom plastycznym i dziś w 80 procentach jego ciało jest pokryte tatuażami.

Skąd u tego 46-latka takie decyzje? Dlaczego się okalecza? Jego wyjaśnienie mrozi krew w żyłach. Wielu będzie zaskoczonych.

Satanistyczny wygląd

Nie od dziś wiadomo, że ludzie są różni i spora część osób decyduje się na rzeczy, które innym nawet nie przyszłyby do głowy. Nie są one często zrozumiałe i akceptowane przez resztę. Znajdują się też tacy, którym się podoba to, co robi ktoś inny, mimo że sami być może nigdy nie zdecydowaliby się na taki krok.

Diabao Prado lub Devil Praddo (tłum. Diabeł Praddo) to 46-latek, który swoim wyglądem podbił już całą sieć. Ma zarówno swoich fanów, jak i przeciwników przerażonych jego podobieństwem do diabła. Na Instagramie obserwuje go już 100 tys. fanów zafascynowanych metamorfozą.

46-latek przez jakiś czas był bezdomny i miał problemy z narkotykami. Michel jest zdania, że trudne doświadczenia sprawiły, że dziś jego życie wygląda w ten sposób.

W rozmowie z New York Post przyznał, że operacje plastyczne nie są dla niego straszne. Mężczyzna jest bardzo odporny na ból.

„Mam wysoką tolerancję na ból, nie wydaje mi się, aby cokolwiek było naprawdę bolesne i znacznie bardziej cierpię po zabiegach, niż w ich trakcie.” – mówi.

Oprócz tatuaży i wszczepionych kolców Michel ma także inne upodobania. Celowo amputował sobie jednego z palców, aby ręka przypominała szpony.

Poza tym spiłował sobie zęby, aby przypominały kły. Ma również szatańskie rogi. W wywiadzie dla dziennikarzy Prado przyznał, że pomysł przekształcenia swojego ciała nie wynikał z jego własnej decyzji.

„To nie ja zaplanowałem zamienić się w diabła, to nie ja wpadłem na ten pomysł. Zostałem przyciągnięty przez coś złowrogiego.” – tłumaczy.

Mężczyzna jest w stanie zrobić wszystko, aby tylko w jak największym stopniu przypominać diabła. Warto podkreślić, że jego 36-letnia żona Carol również poddała się wielu zabiegom – nazywa siebie Demon Woman (tłum. Kobieta Demon).

Michel nie zamierza przejmować się tym, co mówią inni.

„To, czego pragnę, nie wpisuje się w ustalone wzorce społeczne. Dzisiaj więcej ludzi mnie uwielbia niż jest wobec mnie uprzedzonych.” – zaznacza.

Źródła: popularne.pl, vibez.pl, www.reuters.com, gulfnews.com