in

74-latka jest w związku z 27-latkiem. Zakochani mają jedno marzenie

Pewien 27-latek uważa, że „miłość nie wybiera” i nie wyobraża sobie życia bez swojej 74-letniej ukochanej.

Parę dzieli 47 lat różnicy, ale są bardzo szczęśliwi i nie zamierzają się przejmować opiniami innych ludzi. Ich historia obiegła już całą sieć. Została ona nawet opisana w New York Post. Co takiego planują zakochani w najbliższym czasie?

Internauci nie dowierzają

27-letni Devaughn Aubrey i 74-letnia Kathi Jenkins trafili na siebie na stronie Adult FriendFinder. Ich pierwsze spotkanie na żywo miało miejsce w 2012 roku – chłopak miał wtedy 17 lat, a kobieta 64. Już wtedy czuć było między nimi chemię.

Uznali, że nie będą przejmować się różnicą wieku i posłuchają głosu swojego serca. Choć rodzina i przyjaciele byli przeciwni, para nie zamierzała się tym przejmować. Z czasem najbliżsi zaakceptowali ich związek.

„Powiedziałem o niej mamie, kiedy zaczęliśmy się spotykać, ale myślała, że żartuję z jej wieku, dopóki nie spędziliśmy razem naszych urodzin i nie pokazaliśmy jej zdjęć, ale jestem pewien, że moi rodzice i rodzeństwo zrozumieli, że lubię starsze kobiety” – mówił Aubrey.

Wielu myśli, że młody mężczyzna jest ze starszą kobietą dla pieniędzy. Jak odpowiada na ich zarzuty?

„Ze względu na naszą różnicę wieku ludzie czasami zakładają, że Kathi jest bogata i że chcę wszystkich jej pieniędzy, co wcale nie jest prawdą (…). Wszyscy powinniśmy robić to, co nas uszczęśliwia, bez względu na to, co ludzie myślą lub czują, bądź naturalny.” – podkreśla 27-latek.

I dodaje:

„Jest dla mnie taka idealna, jest bardzo doświadczona w życiu i dużo mnie uczy. Nigdy nie walczymy, zawsze możemy rozmawiać bez krzyku i całkowicie jej ufam. (…) Kathi wie, jak sprawić, bym czuł się lepiej, kiedy jestem zdenerwowany i smutny (…). Myślę, że podoba mi się, ile ma lat, ponieważ lubię starsze kobiety niezależnie od tego, czy potrzebuje chodzika i tak dalej. Nigdy mi to nie przeszkadzało.”

74-latka jest emerytką, mamą czwórki dzieci, babcią trzynastu wnuków i prababcią trzydziestu sześciu prawnuków. Związek z 27-latkiem to najlepsza decyzja jej życia.

„Nikt nigdy nie kochał mnie tak całkowicie. Devaughn jest miły i wspiera. Uważa, że jestem piękna, utalentowana i inteligentna.” – podkreśla Kathi.

74-latka do tej pory nie była mężatką. Ze swoim ukochanym planują ślub. Są już nawet zaręczeni.

Podziel się tą historią z innymi!

Źródła: kobieta.gazeta.pl