in

Lekarze kazali opuścić psu pokój szpitalny jego Pana, reakcja zwierzaka jest bezcenna!

Historia „Denali” jest opowiedziana z perspektywy psa. Opowiada o życiu i podróży psa, Denali, i jego właściciela Bena Moona. Jak twierdzi sam Ben Moon – „Jest to historia miłosna”…

Film pt.”Denali”, odtwarza ich wzruszającą podróż przez życie, opowiada o najpiękniejszych uczuciach, jakie przeżyli razem. Jest to wspaniały wyraz miłości, wdzięczności i przyjaźni!

Przez ponad 14 lat, fotograf Ben Moon i jego pies, Denali, byli najlepszymi przyjaciółmi. Razem podróżowali przez USA, prowadząc „koczowniczy tryb życia” pełny przygód.

Ben na początku nie był pewien, czy chce mieć psa, ale kiedy pierwszy raz zobaczył Denali w schronisku, połączyła ich natychmiastowa i niesamowita więź! Było to życie pełne przygody, wolności i radości.

Niestety w 2004 roku, u Bena zdiagnozowano raka jelita grubego. Denali był przy Benie w tych trudnych chwilach jego życia i nie opuszczał go nawet na krok, leżąc u jego boku w szpitalnym łóżku, lekarze nie byli w stanie go stamtąd wypędzić.

Ben wrócił do zdrowia, a to wszystko zawdzięcza swojemu psu. Jego pies był stałym źródłem siły i wsparcia, to dzięki niemu się nie poddał i był w stanie walczyć z rakiem. „To, co naprawdę jest wyjątkowego w psinach to, że po prostu są zawsze przy Tobie i nie oczekują niczego w zamian” – powiedział. Po dojściu do zdrowia, para z powrotem wróciła do swoich przygód.

Dziesięć lat po tym jak Moon pokonał raka, Denali rozpoczął walkę ze swoją chorobą. Gdy stało się jasne, że zostało mu już mało czasu, Moon postanowił nagrać film w ich ulubionych miejscach, w którym odda mu hołd.

Miesiąc po nagraniu, Denali zaczął męczyć ciężki kaszel. Następny dzień spędzili na plaży, niestety następnego poranka, Ben widząc spojrzenie swojego kompana – wiedział że nadszedł już czas…

Denali odszedł w wieku 14 lat. Moon został poruszony, jak „szczere i prawdziwe” były reakcje po opublikowaniu jego nagrania, w którym oddał hołd swojemu największemu przyjacielowi. Film zdobył mnóstwo nagród, a to tylko potwierdzenie jaki jest wyjątkowy. Obejrzyj go poniżej, a jeśli Ci się spodoba to udostępnij dalej. W razie gdyby napisy się nie wyświetlały, możesz włączyć je w odtwarzaczu.
„Gdy ktoś, kogo kochamy przechodzi przez drzwi, nawet jeśli zdarza się to pięć razy dziennie, powinieneś zawsze szaleć z radości”