in

Wydała ponad 20 tys. złotych na operację intymną. Ledwo uszła z życiem

Pewna influencerka z Wielkiej Brytanii nie mogła pogodzić się z tym, jak wyglądają jej wargi sromowe. Uznała, że najlepszą decyzją i jednocześnie rozwiązaniem problemu będzie operacja. 21-latka wydała na nią ponad 20 tysięcy złotych. Cena mogła stać się jednak o wiele wyższa – było o włos od śmierci.

Zabieg, na jaki zdecydowała się influencerka, to zabieg lambioplastyki. Dzięki niemu możliwa jest zmiana kształtu lub rozmiaru warg sromowych.

W wyniku komplikacji mogła umrzeć

Jeśli wargi sromowe kobiety są przerośnięte, może odczuwać ona różnego rodzaju dyskomfort, a nawet mierzyć się z bólem w codziennym życiu. Aby raz na zawsze pożegnać się z problemem, wykonywany jest zabieg lambioplastyki. Dojście do siebie po jego wykonaniu zajmuje zazwyczaj od dwóch do trzech miesięcy.

W przypadku brytyjskiej influencerki, Dellie Isli, wargi sromowe stanowiły ogromny kompleks. Jak wynika z doniesień „Daily Star”, kobieta wstydziła się ich, a także przeszkadzały jej w codziennym życiu ze względu na odczuwany dyskomfort fizyczny. Nie spodziewała się, że przez zabieg ledwo ujdzie z życiem.

@delliebean

uwu pls let me clean your pc set up uwu

♬ T E E N TIT A N S – grass

Operacja została wykonana w kwietniu i tuż po powrocie do domu narzeczony kobiety musiał wzywać karetkę.

„Spędziłam na oddziale ratunkowym 10 dni. Wcześniej do domu wróciłam już godzinę po zakończeniu zabiegu. W ciągu kolejnych dwóch godzin pojawił się rozdzierający ból, który normalnie nie pojawia się w przypadku tego rodzaju operacji” – zwierza się Dellie Isla.

Influencerkę czekały jeszcze trzy zabiegi mające na celu usunięcie zakrzepów powstałych po operacji.

Dellie przez kilka dni była w bardzo poważnym stanie, a lekarze podawali jej morfinę. Całe szczęście, powoli zaczęła wracać do siebie. Dziewczyna nie żałuje, że zdecydowała się na zabieg.

„Operacja sprawiła, że poczułam się bardziej pewna siebie. Ubrania są wygodniejsze, a ja czuję się o wiele lepiej, niż przed zabiegiem” – mówi.

Co o tym sądzicie?

Źródło: o2.pl