in

Mężczyzna pomógł zranionemu kondorowi. Sposób, w jaki ptak okazuje mu wdzięczność, zachwyciło internautów.

Zwierzęta okazują miłość i wdzięczność poprzez lizanie, machanie ogonem i trzepotanie skrzydłami, szczególnie wtedy, kiedy pomagasz im, gdy są w potrzebie. Ten kondor ma zamiar pokazać wszystkim, jak bardzo jest wdzięczny za pomoc.

Najlepsze jest to, kiedy masz na tyle szczęścia, aby móc wyjąć kamerę i sfilmować, jak to się dzieje.

Della Gaspera, Argentyna, mieszka na ranczu i bardzo dobrze zna zwierzęta, zwłaszcza ptaki. Pewnego dnia, gdy działał na terenie posiadłości, zauważył ptaka, który najwyraźniej był zraniony. Kiedy się bliżej przyjrzał, uświadomił sobie, że to kondor. Prawdopodobnie wypadł z gniazda i uszkodził sobie nogę.

Della nie czekał. Szybko zapewnił mu odpowiednią opiekę i pożywienie. I co najważniejsze – nie tracił wiary w to, że ptak w końcu dojdzie do siebie. Ten człowiek wiedział, że kondor odzyska siły i będzie mógł latać i znów być wolny.
 
Chociaż niecodzienne jest, aby mężczyzna i ptak zostali przyjaciółmi, właśnie tak się stało. Della nigdy by nie pomyślał o tym, że pewnego dnia uratuje kondora. A tym bardziej, że ptak okaże w niesamowity sposób wdzięczność za pomoc.
 
Filmik został udostępniony na Facebooku. Stał się niezwykle popularny w sieci. Koniecznie obejrzyjcie! Jeśli spodobała wam się ta urocza chwila, podzielcie się nią ze znajomymi!