in

Wiceminister zdrowia podał ostateczną decyzję w sprawie wesel. Narzeczeni będą załamani.

Wielu narzeczonych czeka tylko na jedną informację: kiedy będzie można znowu organizować wesela? Wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński zabrał głos w tej sprawie – okazuje się, że oficjalna i ostateczna decyzja już zapadła. Nie wszyscy jednak będą nią zachwyceni.

Wesele zostanie „odmrożone”? Nowe zasady

Pandemia koronawirusa sprawiła, że każdy musiał zrezygnować z wielu swoich planów. Zaliczają się do nich również śluby i wesela. Na pewno narzeczeni od marca nie myślą o niczym innym tylko o tym, jak dalej potoczy się ta sprawa.

,,Ministerstwo Zdrowia w ramach kolejnego etapu „odmrażania” gospodarki zarekomendowała zgodę na organizację wesel do 50 uczestników” – przekazał wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński.

Wiceminister dodał, że przygotowywane są właśnie wytyczne, które będą obowiązywać na weselach. Będzie za nie odpowiadać Główny Inspektorat Sanitarny. Poza tym pojawiła się informacja na temat tego, że wesela zostaną ,,odmrożone” przy kolejnym etapie odmrażania gospodarki.

Szczegóły na ten temat zostaną podane już w przyszłym tygodniu, ale jedna informacja wydaje się być już niemal pewna – luzowanie obostrzeń w sprawie imprez nastąpi, ale biorąc pod uwagę maksymalnie 50 osób.

Podziel się tymi informacjami ze swoimi znajomymi i bliskimi!

źródło: Polsat News