in

Morawiecki podał ostateczną decyzję w sprawie wesel. Czegoś takiego nikt nie podejrzewał.

W czasach pandemii długo nic nie było wiadomo – a już na pewno nie w kwestii wesel, na które przecież przychodzi mnóstwo gości. Młode pary mogą jednak odetchnąć z ulgą.

Morawiecki zdradził ostateczną decyzję. Tego nikt się nie spodziewał! Media podejrzewały, że organizacja wesel będzie możliwa co najwyżej od 50 do 100 osób. Prawda okazała się być nieco inna.

Co z weselami?

W czasie konferencji, w której udział wziął minister kultury, Piotr Gliński, a także minister zdrowia, Łukasz Szumowski, Morawiecki podjął ostateczną decyzję dotyczącą wesel.

To ogromna zmiana w życiu par młodych, które przez bardzo długi czas nie miały pewności, kiedy uda się je zorganizować. Teraz padła informacja, która przeszła najśmielsze oczekiwania każdego.

Od 6 czerwca będzie możliwe organizowanie wesel do 150 osób.

Co ciekawe, goście weselni nie będą musieli zakrywać ust i nosa. Będą obowiązywać jednak inne zalecenia sanitarne, na przykład odkażanie rąk czy zachowywanie dystansu przy stole i na parkiecie.

Kolejne szczegóły z pewnością będą podane już niebawem – wiele kwestii nadal może budzić wątpliwości.

Co o tym sądzicie? Uważacie, że wesela powinny być organizowane na taką skalę w czasie pandemii koronawirusa? Dajcie znać w komentarzu.

Przekaż tę informacje dalej!

Źródło: TVP Info, Miniaturka: FB/Kancelaria Premiera (na żywo)