fot.tiktokmediumdavidhanzel, freepik
in

57-latek przeżył śmierć kliniczną. Zdradził, co zobaczymy jako pierwsze po drugiej stronie

57-letni David z Północnej Karoliny miał ciężki przypadek posocznicy połączony z infekcją płuc, który doprowadził go do śmierci klinicznej kilka lat temu. Teraz, jako duchowe medium, opowiada na TikToku o swoim doświadczeniu po drugiej stronie. Według niego, niebo, anioły i jaskrawo-kolorowy bar to tylko niektóre z rzeczy, które zobaczył w nieoczekiwanym miejscu.

Co zobaczymy po drugiej stronie?

David opowiedział w wywiadzie dla Dailystar, że po otwarciu oczu zobaczył piękne, aksamitne niebo, bez chmur i gwiazd, bez początku i końca. Tam spotkał dwie istoty, które okazały się jego przewodnikami po zaświatach. Czuł, że zna je od zawsze. Przewodnicy zaprowadzili go do pięknego, złoto-białego światła, w którym widział wiele aniołów.

Następnie, według Davida, istoty zabrały go do jaskrawo-kolorowego baru, który był bardzo nietypowym miejscem dla niego. Tam nie było alkoholu, ale za to piękne, kolorowe butelki.

„Powiedzieli mi później, bez względu na to, jakie są twoje przekonania lub z czym czujesz się komfortowo – to zobaczysz jako pierwsze, kiedy umrzesz.”

Ostatnim etapem „podróży po zaświatach” dla Davida było wejście do białego wieżowca zbudowanego z marmuru. Podczas chodzenia po nim nie czuł grawitacji, jakby stopa nie dotykała ziemi.
„Kiedy stąpałeś, nie czułeś, że twoja stopa dotykała ziemi. Jakby nie było grawitacji. To trochę tak, jakbyś unosił się i chodził”.

Powrót z zaświatów

Po dwóch miesiącach w śpiączce, David odzyskał zdrowie i twierdzi, że doznał objawienia.

„Wróciłem z całkowitym przebaczeniem dla każdego, kto kiedykolwiek zrobił mi coś złego. Myślę, że dosłownie trzeba było umrzeć, aby zrozumieć wszystkie te rzeczy i wszystko, co dotyczy religii”.

David Hanzel tworzy na TikToku kanał, w którym dzieli się swoimi wrażeniami z tamtego czasu. Wiele osób zadaje mu pytania, a on chętnie udziela wywiadów. Jak twierdzi, to, co zobaczył po drugiej stronie, przekroczyło jego oczekiwania, a sam fakt, że miał możliwość powrotu, dał mu ogromną nadzieję na przyszłość.

@mediumdavidhanzel Replying to @ruthevall496 where is the otherside you ask, and what about the resurrection? Heres my answer.#theotherside #resurection #lifeafterdeath #whereisheaven #nde #paranormal #mediumsoftiktok #metaphysical ♬ Mysterious and nostalgic music – Yoshiki ARA

Źródło: Tiktok, Dailystar.co.uk