in

Wiemy już kim z zawodu jest Danuta Martyniuk. Co niektórzy będą bardzo zaskoczeni.

Danuta, żona Zenka Martyniuka jest postacią, która raczej sporadycznie udziela się w mediach. Nie ma wątpliwości co do tego, że w ostatnim czasie jednak często pojawiał się jej temat, w związku z synem Danielem czy też rozwodem z mężem. Do sieci wyciekła informacja na temat wykształcenia żony króla disco polo. Polacy przecierają oczy ze zdumienia.

Ponad 30 lat temu Danuta i Zenek zostali małżeństwem. Pomimo tego, że żona towarzyszyła swojemu wybrankowi niemal od początku kariery, do dziś niewiele o niej wiemy. Na jaw wychodzą szokujące fakty. Czym tak naprawdę zajmuje się Danuta Martyniuk?

Wykształcenie żony króla disco polo

Danuta od zawsze wspiera swojego męża i towarzyszy mu w jego drodze muzycznej, jeżdżąc na koncerty. Pociesza go w trudnych chwilach i jest zawsze obok. Ich udane małżeństwo zaowocowało narodzinami syna, Daniela.

Jak poinformował portal expressilustrowany.pl, Danuta Martyniuk jest z wykształcenia pielęgniarką. Na co dzień spełnia się jednak w roli gospodyni domowej w posiadłości w Białymstoku.

Wiele osób jest zdania, że w dużej mierze to właśnie ona przyczyniła się do sukcesu Zenka Martyniuka. Kobieta jest rozsądna, troskliwa i bardzo kocha swojego męża.

W rozmowie z magazynem Rewia Danuta Martyniuk wspomniała, że bardzo dobrze czuje się ze sobą, kiedy ładnie wygląda i pachnie. Dlatego też ma swoje ulubione marki, które poleciłaby każdej kobiecie:

“Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie” – mówi Danuta Martyniuk.

Źródło: expressilustrowany.pl