in

Jak wyglądała Danuta Martyniuk w młodości? Była prawdziwą pięknością – fanom opadły szczęki.

Zenek Martyniuk to postać, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. To prawdziwy król disco polo, a jego piosenki tkwią w głowach Polaków od wielu lat. Tylko nieliczni wiedzą, że w teledysku do jednego z jego starszych numerów wystąpiła żona Danuta. Trzeba przyznać, że wyglądała nieziemsko!

W ostatnich miesiącach żona Martyniuka staje się coraz bardziej popularna. Wyszło na jaw, że w młodości wystąpiła w teledysku swojego ukochanego.

Żona Zenka Martyniuka

Danuta Martyniuk od jakiegoś czasu coraz częściej udziela się w mediach, przez co możemy ją bliżej poznać. Niedawno pisaliśmy o tym, kim jest z zawodu – tym razem będzie mowa o roli w teledysku do „Gwiazdy”, jednej z najpopularniejszych piosenek zespołu Akcent. Na obecną chwilę ma ona ponad 1,7 miliona wyświetleń na YouTube.

Tekst piosenki Zenka Martyniuka jest skierowany właśnie do jego żony. Teledysk nagrano w 2001 roku. Danuta Martyniuk miała wtedy 31 lat i była mamą nastoletniego Daniela. Długie nogi, ciemne włosy i delikatny makijaż sprawiają, że wygląda jak prawdziwa modelka.

To nie jedyny numer dla żony – Zenek Martyniuk zadedykował jej także „Sonet dla miłości”. Według wielu fanów to najbardziej dojrzały utwór artysty.

Po premierze filmu „Zenek” Danuta postanowiła opowiedzieć, jak naprawdę wyglądała na swoim pierwszym spotkaniu z ukochanym. Jak się okazało, w filmie kostium był zupełnie inny.

„Ja nie byłam tak ubrana. Miałam białe spodnie i niebieską bluzkę na ramiączkach” – mówi Danuta Martyniuk, jak cytuje portal kobieta.interia.pl.

Koniecznie zobaczcie Danutę Martyniuk w teledysku poniżej:

Źródło: kobieta.interia.pl