in

Zaprosiła na bal kolegę z zespołem Downa, bo żadna dziewczyna nie chciała z nim iść. To, co stało się zaraz przed imprezą, kompletnie ją zaskoczyło!.

Choć rodzice Daniela Rivasa przez całe jego dzieciństwo starali się wychowywać go i traktować jak każde inne dziecko, w szkole koledzy niejednokrotnie przypominali mu, że jest inny…

Daniel urodził się z zespołem Downa, ale jego problemy i potrzeby nie odróżniały go od rówieśników aż tak bardzo. Chciał być lubiany, mieć przyjaciół, a na bal maturalny pójść z dziewczyną. Choć nauczyciele i rodzice zrobili wiele, by Daniel nie doznawał w szkole szykan i przykrości, to nie na wszystko mogli mieć wpływ.

Mama Daniela zaproponowała mu, żeby spróbował zaprosić na bal jakąś koleżankę. Daniel odważnie i pełen nadziei posłuchał matki. Ale gdy wrócił kompletnie załamany do domu wiedziała, że być może nie powinna była narażać go na takie rozczarowanie.

Daniel zaprosił wiele koleżanek, ale one nie tylko mu odmówiły, ale drwiły z takiej możliwości. Naśmiewały się z jego pomysłu, że któraś w ogóle mogłaby pójść na bal z kimś takim jak on…

Kiedy Kylie Fronius usłyszała o tym, co się stało, postanowiła, że ona zaprosi Daniela i jeśli się zgodzi pójdzie z nim na bal.

Kylie nie przejmowała się opinią koleżanek i bardzo żal jej było, że postawiły Daniela w tak przykrej dla niego sytuacji.

Wieść o całej sprawie dotarła do telewizji Fox5, która postanowiła, że wynagrodzi nastolatkom to, co zaszło. Kylie za to, że tak ładnie się zachowała wobec kolegi, a Daniela za wszystkie przykrości, które spotkały go ze strony koleżanek.

To był wieczór pełen niespodzianek.

Najpierw Daniel został zaskoczony tym, że pojedzie po Kylie limuzyną, którą sponsorowała telewizja. Potem para otrzymała zaproszenie na wykwintną kolację w restauracji. Telewizja towarzyszyła im na balu, gdzie zostali prawdziwymi gwiazdami wieczoru.
 
Ale to nie wszystko.
 
W trakcie balu przedstawiciele telewizji wręczyli im wspaniałe prezenty. Wycieczkę do Disneylandu dla Daniela, Kylie i ich rodzin. A także stypendium do wymarzonej szkoły dla Daniela i samochód dla Kylie!
 

 
Koleżankom Kylie i Daniela opadły szczęki, gdy zobaczyli jaka nagroda spotkała ich za to, że są wspaniałymi, wartościowymi, młodymi ludźmi.

Źródło i Fotografie: youtube