in

Daniel Martyniuk skazany przez sąd. Syn gwiazdora disco polo właśnie usłyszał wyrok.

Daniel Martyniuk nie po raz pierwszy ma kłopoty. Właśnie usłyszał wyrok – dziesięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata i zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat. Nie zamierzał jednak pojawić się na sali rozpraw.

Daniel Martyniuk skazany

Syn gwiazdora disco polo niejednokrotnie w swoim życiu miał problemy z prawem – musiał zapłacić grzywny, podjąć się prac społecznych czy też odsiedzieć parę miesięcy w areszcie. Niestety, nie zamierzał zmienić swojego zachowania i po raz kolejny ma konflikt z prawem.

W 2018 r. odebrano mu prawo jazdy, ponieważ został przyłapany na jeździe pod wpływem narkotyków. Miał je dostać z powrotem po okresie niecałych sześciu miesięcy, ale śledczy odkryli, że zanim to się stało, prowadził pojazd co najmniej pięć razy, m.in. w czasie przymusowej kwarantanny.

W kwietniu 2020 r. na niecały miesiąc wylądował w areszcie. Dzięki poręczeniu majątkowym znów wyszedł na wolność.

Teraz Daniel Martyniuk ma dostać karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata i zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat.

Syn Zenka Martyniuka postanowił skomentować całą sprawę:

“Oczywiście żałuję i nie polecam nikomu takich rzeczy, bo to głupota. A prawo jazdy jest bardzo potrzebne” – powiedział w zeszłym tygodniu oskarżony.

Trzeba podkreślić, że wyrok nie jest prawomocny.

Źródło: fakt.pl, o2.pl