in

„Królowe życia” bez Dagmary Kaźmierskiej? Znamy szczegóły, fani będą zrozpaczeni.

Dagmara Kaźmierska to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Królowa życia jest niezwykle charakterną kobietą, która potrafi zaskoczyć każdego. Tym razem nie będzie to jednak pozytywne zaskoczenie. Fani wpadną w szał!

Jak wynika z doniesień, ulubiona bohaterka „Królowych życia” zrezygnuje z dalszego udziału w programie. Portal Pudelek poinformował, że gwiazda zamierza przeprowadzić się do Egiptu. Produkcja programu podobno już szuka kogoś na jej miejsce.

Dagmara odchodzi z „Królowych życia”?

Portal Pudelek dowiedział się, że Dagmara Kaźmierska rozważa opuszczenie Polski i udanie się do Egiptu z uwagi na biznes, który tam prowadzi.

W ostatnich latach mogliśmy zauważyć, że gwiazda wylatywała tam tylko, gdy nadarzała się taka okazja.

Kobieta w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że w jej głowie zrodziły się takie plany, ponieważ Egipt jest jej ukochanym krajem:

„To nie jest tak, że ja po prostu tam wylecę i nie przylecę przez pół roku, bo to nie byłoby fizycznie możliwe. Oczywiście będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć”

Pudelek miał zapytać jednej z osób z produkcji, czy to prawda, że Dagmara pożegna się z ojczyzną. Fani będą zrozpaczeni.

„Pracuję już tam nad własnym biznesem. Chce się zajmować turystyką. Nie zagrzeje długo miejsca w Polsce” – przekazał informator portalu.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: pudelek.pl