in ,

Założyli jej worek na głowę i wkopali do grobu. Dagmara Kaźmierska komentuje całe zajście.

Dagmara Kaźmierska to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. „Królowa życia” to jedna z barwniejszych osób w polskim show-biznesie. Jak się okazuje, w ostatnim czasie została wpędzona do grobu… dosłownie! Gwiazda postanowiła skomentować całą sytuację. Fani nie dowierzają.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak kobieta wylądowała w wykopanym dole. Chwilę wcześniej na jej głowę założona została reklamówka.

Przerażający film zza kulis produkcji

Nie od dziś wiadomo, że Dagmara Kaźmierska jest jedną z ulubionych gwiazd Patryka Vegi. Królowa życia pojawiła się w filmie „Kobiety mafii 2”, a teraz pojawi się również w „Pętli”, czyli najnowszej produkcji reżysera. Do sieci trafił film pokazujący kulisy pracy.

„Jeszcze wór mi na głowę założyli. Oczywiście, no, bito mnie. […] Na końcu mnie zakopano. […] No, tak jakby powiedzieć, Patryk już w tym filmie zakończył moją karierę. […] Po prostu mnie zakopał. Jeżeli będzie kontynuacja, to ja nie wiem, jak on to zrobi. Chyba że mnie wykopie, tak? I okaże się, że trochę żywa tam jeszcze byłam, w tym grobie” – opowiada podekscytowana Dagmara.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, gwiazda przyznaje, że czuję się nieco zawiedziona sobą, wcielając się w nową rolę w „Pętli”, ponieważ jest przyzwyczajona że robi wszystko sama, a w tym wypadku musiała jej pomóc kaskaderka. Czy ktokolwiek to zauważy? Tego dowiemy się już 4 września w kinach.

„Ej, wykopcie ją, bo nie będzie drugiej części” – prosi jeden z internautów.

„W końcu trafi na duży ekran, super babka. Dobrze się ją ogląda!” – pisze kolejny.

„Obejrzę to tylko że względu na Panią! Uwielbiam takie osobowości. Prawdziwe, szczere babki z jajami” – czytamy.

Jak widać, w sieci pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy w związku z nową rolą Dagmary Kaźmierskiej. Czekacie na film? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Instagram