in

Dagmara Kaźmierska w trumnie. Do sieci trafiło szokujące nagranie.

W ostatnim czasie na oficjalnym profilu stacji TTV pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć Dagmarę Kaźmierską leżącą w trumnie. Fani przecierają oczy ze zdumienia. Takiego widoku chyba nikt się nie spodziewał. Spora część osób jest zdania, że to już lekka przesada.

Królowa życia zawsze zaskakuje, ale tym razem przeszła samą siebie! To po prostu trzeba zobaczyć!

Dagmara Kaźmierska w trumnie

Nie ma wątpliwości co do tego, że Dagmara Kaźmierska jest bardzo żywiołową osobą, która często wpada na szokujące pomysły. Tym razem nie było inaczej. Królowa życia położyła się w trumnie i „testowała” to, jak się w niej leży. Wnioski, jakie wysnuła, rozłożyły widzów na łopatki.

„W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko” – czytamy na profilu stacji TTV.

Gwiazda sprawdziła, jak to jest. Okazało się, że nie do końca pasuje jej takie „leżenie”. Towarzyszył jej Jacek Wójcik, który skwitował leżącą w trumnie przyjaciółkę jednym zdaniem:

„Pasuje! Jak ulał!”

Dagmarze nie podobało się to doświadczenie:

„Coś mnie uwiera, niewygodnie jest. To nie jest robota! Tak leżeć nie wiadomo ile?” – narzekała gwiazda.

Pod nagraniem nie zabrakło komentarzy zaskoczonych internautów. Niektórzy są zdania, że to już przechodzi ludzkie pojęcie.

„Nie no to już przesada” – czytamy.

„Daga co Ci strzeliło do głowy? Beznadziejny „pomysł „i dziwię się ogromnie, że na niego wpadłaś. Nie wolno takich rzeczy robić” – komentuje ktoś inny.

A wy? Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: lelum.pl, Instagram