in

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w teledysku. Fani oniemieli z wrażenia!

Dagmara Kaźmierska wzięła udział w teledysku disco polo dla zespołu Jagodzianki. Wystąpił tam także jej ukochany syn Conan. Utwór „Baw się dobrze” możemy już znaleźć w sieci. Jak wam się podoba?

Teledysk Jagodzianek

Nie ma wątpliwości co do tego, że królowa życia nie narzeka na brak kolejnych propozycji zawodowych. Można powiedzieć, że jest cały czas rozchwytywana i pokazuje swoje umiejętności na różnych płaszczyznach. W ostatnim czasie zdecydowała się na udział w teledysku disco polo. Jak wyszło?

Dagmara Kaźmierska stała się w momencie popularna dzięki programowi TTV „Królowe życia”. Zebrała całą rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą jej losy.

Na Instagramie ma już niemalże milion obserwujących. Celebrytka wciąż aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i zaskakuje. Nikt nie spodziewał się tego, że wystąpi w teledysku razem ze swoim synem. Klip można już obejrzeć na YouTube na kanale Disco Polo Lajf.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak gwiazda świetnie się bawi – śpiewa i tańczy. Jej syn gra rolę amanta, który zauważa dziewczynę zbierającą jagody w lesie. Gdy dziewczyna orientuje się, że jest obserwowana, gubi swój wianek. Na koniec pije z Conanem wino nad rzeką.

Koniecznie obejrzyjcie teledysk poniżej i dajcie znać w komentarzu, jak wam się podoba.