in

Dagmara Kaźmierska zdradziła całą prawdę o pobycie w więzieniu. Wiemy, za czym najbardziej tęskniła

W ostatnim odcinku najpopularniejszego talk-show w naszym kraju, który prowadzi Kuba Wojewódzki, gościem była “królowa życia”, Dagmara Kaźmierska. Opowiedziała szczegóły na temat swojego pobytu w więzieniu. Wiemy, za czym najbardziej tęskniła.

Dagmara Kaźmierska to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest uwielbiana przez widzów i ciężko wyobrazić sobie bez niej program stacji TTV. To największe odkrycie polskiego show-biznesu ostatnich lat. Gwiazdę cechuje niezwykła charyzma i poczucie humoru, a także bezpośredniość, którą przekona do siebie każdego.

W programie u Kuby Wojewódzkiego opowiedziała między innymi o swoim pobycie w więzieniu i o tym, co było wtedy dla niej najtrudniejsze.

Dagmara Kaźmierska o pobycie w więzieniu

Królowa życia trafiła na kilkanaście miesięcy do więzienia. Wojewódzki zapytał ją o to, jak się handluje ludźmi. Gwiazda była zaskoczona tym pytaniem.

“Nie wiem, bo nie handlowałam ludźmi. Za mało troszkę przeczytałeś, bo z zarzutu handel żywym towarem zostałam uniewinniona…” – mówi Dagmara.

Przy okazji historii związanych z przeszłością, opowiedziała, co było dla niej najgorsze i z czym zupełnie nie mogła sobie poradzić.

“Nie siedziałam tam na wku*wie. Siedziałam tam na płaczu. Była tam strasznie duża tęsknota za Conanem. No i teraz jest tak, że nawet jakbym mogła zarobić miliony dolarów, to nie zrobiłabym nic, żeby znowu trafić do kryminału. (…) Program resocjalizacji w Polsce całkowicie kuleje. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi…” – wspomina.

Najtrudniejsza dla gwiazdy była rozłąka z bliskimi. Dagmara kocha swoją rodzinę i jest z nią bardzo związana, dlatego był to dla niej prawdziwy koszmar. Przyznała, że nie zamierza już tam wracać, dlatego będzie postępować tak, aby już nigdy do więzienia nie trafić.

Źródło: Plotek