in

„Nie patrzcie na mnie” – Królowa życia pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs. Fani są w szoku

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Ma mnóstwo fanów, którzy chętnie śledzą jej losy w mediach społecznościowych. Do tej pory nikt nie widział jej bez sztucznych rzęs i mocnego makijażu.

Gwiazda postanowiła pokazać, jak wygląda bez upiększania swojego wyglądu. Trzeba przyznać, że naturalnie jest bardzo zjawiskowa!

Celebrytka zyskała sławę dzięki udziale w programie „Królowe życia”. Ciężko wyobrazić sobie odcinki bez niej. Przykuwa uwagę, a jej fani nie mogą oderwać od niej wzroku. Teraz wiemy już, jak wygląda „tuż po wstaniu z łóżka”.

Dagmara Kaźmierska bez makijażu i sztucznych rzęs

Na InstaStories królowej życia pojawiły się nagrania, które każdy powinien zobaczyć. Nikt nie spodziewał się tego, że gwiazda odważy się opublikować materiały, na których jest bez makijażu i sztucznych rzęs. Fani są zachwyceni – nie spodziewali się, że kobieta jest tak naturalnie piękna!

Dagmara Kaźmierska ma na swoim koncie na Instagramie już prawie milion fanów. Publikuje tam zarówno relacje ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Na każdym kroku udowadnia, że dla prawdziwych przyjaciół takich jak Edzia, zrobi wszystko – i oczywiście dla swojego ukochanego syna Conana!

Wczoraj na InstaStories gwiazda opublikowała kadry bez makijażu i sztucznych rzęs. Wykonała też swój ulubiony utwór Ralpha Kamińskiego.

„Nie patrzcie na mnie. Bez rzęs dramat, ale to nieistotne. Później dokleję” – żartuje Dagmara Kaźmierska.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: pikio.pl, jastrzabpost.pl