in

O mało nie zemdlał widząc badanie USG żony. Takie coś zdarza się raz na 15 milionów!

Każde narodziny to cud natury. Ale niektóre bywają naprawdę niespotykane. Jak w przypadku pary Bethani i Tima Webbów z Hythe, których ciąża była czymś, co zdarza się naprawdę rzadko.

Bethani i Tim poznali się w 2013 roku. Po dwóch latach znajomości wzięli ślub. Trzy miesiące później Bethani była już w ciąży. Razem wybrali się na rutynowe badanie ultrasonograficzne.

Kiedy pielęgniarka zobaczyła obraz usg nie umiała ukryć zdumienia. W brzuchu Bethani były cztery jednojajowe dziewczynki! Szansa na taką ciążę jest 1 na 15 milionów. Bethani urodziła dziewczynki w 33 tygodniu przez cesarskie cięcie. Bethani i Tim nazwali je Abigail, Grace, Emily oraz McKayla. W żadnej z rodzin nie występowały wcześniej mnogie ciąże.


 
Dziewczynki zużywają dziennie 48 pieluszek. Zajmowanie się czworaczkami to nie lada wyzwanie dla młodych rodziców. W dodatku wszystkie są identyczne więc muszą je oznaczać żeby móc je rozróżnić.
 

 
Są naprawdę wyjątkowe. Rosną szybko i zdrowo się rozwijają. Choć rodzice mają dużo pracy Bethani i Tim uwielbiają się nimi zajmować. W tej rodzinie nigdy nie zabraknie miłości.
 

In between watching Beauty And The Beast, and playing, the girls wanted to show their sisters some love ❤️

Gepostet von Webb Quadruplets Updates am Mittwoch, 24. Januar 2018