in

Dodała czosnek do lakieru do paznokci. Dziś wszystkie jej koleżanki robią to samo.

Lecznicze właściwości czosnku są nieocenione. Okazuje się, że jest on przydatny nie tylko w celach zdrowotnych, ale także kosmetycznych. Pomysł dodania czosnku do lakieru do paznokci brzmi dziwnie, ale kiedy zobaczysz efekt, sam uznasz, że było warto. Po prostu twoje paznokcie będą odmienione i zniesiesz nawet przykry zapach czosnku, żeby delektować się niesamowitą zmianą na swoich dłoniach!

Jak to zrobić? Zadanie jest bardzo proste. Weź ząbek czosnku i drobno go posiekaj, a następnie wyciśnij. Dodaj do przezroczystego lakieru lub odżywki do paznokci. Lepiej jest wybrać fiolkę, w której zostało około połowy zawartości, aby udało się zmieścić czosnek.

Odczekaj 1-2 tygodnie. Teraz możesz przystąpić do malowania paznokci. Ludzie, którzy stosowali tę metodę, przyznają, że zapach jest oczywiście bardzo intensywny. Chociaż po pewnym czasie wyparowuje, ale trzeba trochę pocierpieć. Efekt jest naprawdę imponujący!
 

 
Jakie są wyniki? Czosnek w lakierze do paznokci wzmacnia paznokcie. Sprawia, że ​​są twardsze, silniejsze, nie pękają ani nie rozwarstwiają się. Przyspiesza także ich wzrost. Ponadto lakier ten ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, dzięki czemu może pomóc w grzybicy paznokci.
 

 
„Używam tej metody od około pięciu lat i od tego czasu moje paznokcie są nie do poznania! Teraz są mocne i długie! Polecam to wypróbować, warto!”
 
”Powiedziała mi o tym moja przyjaciółka. Posłuchałam jej. A moje paznokcie stały się zdrowsze, praktycznie nie rozdwajają się. Bardzo szybko poczułam efekt. Spróbuj, nie pożałujesz!”