in

Rosjanie wjechali na zaminowane pole. Szokujące nagranie podbija sieć.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć jeden z rosyjskich czołgów. Załoga Putina postanowiła przejechać nim przez pole pełne min. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Jak do tego doszło? Znamy szczegóły.

Czołg na zaminowanym polu

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby bronić swojej ojczyzny. Co jakiś czas w mediach społecznościowych pojawiają się nagrania, na których widać, w jak absurdalny sposób postępują rosyjscy żołnierze. Tym razem nie będzie inaczej.

Początkowo Putin zakładał, że wojna nie będzie trwać długo, jednak z pewnością nie spodziewał się takiego oporu ze strony Ukraińców. Rosjanie mają słabe morale i wielu z nich woli się poddać niż walczyć. Niektórzy zachowują się w sposób irracjonalny, tak jak żołnierz na tym nagraniu.

Rosjanie wjechali czołgiem na zaminowane pole, ominęli przeszkodę, po czym ostatecznie czołg wyleciał w powietrze. Dlaczego wybrali taką drogę i skazali się na niemal pewną śmierć?

Na wideo dokładnie widać skalę wybuchu i dym, jaki zaczyna unosić się nad czołgiem po wybuchu. Nie jest jasne, dlaczego załoga zdecydowała się na taki krok i czy przeżyła – możemy tylko podejrzewać, że Rosjanie zginęli lub są ciężko ranni.

Obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło: o2.pl