fot. TollFreeForwarding.com
in

Jak będzie wyglądać człowiek w 2100 roku? Zmiany ewolucyjne, które nastąpią są przerażające!

To niewiarygodne, jak człowiek będzie wyglądać już w 2100 roku. Ale naukowcy zapewniają, że to bardzo możliwe. Zmiany ewolucyjne, jakie nastąpią w tym czasie, będą znaczne. Wszystko za sprawą technologii, która całkowicie zmieniała sposób życia człowieka.

Technologia sprawia, że wszystko staje się łatwiejsze, ale nikt nie zaprzeczy temu, że na nasze ciała wpływa ona niekoniecznie korzystnie. Aby pokazać nam, jak jest naprawdę,eksperci z amerykańskiej firmy Maple Holistics i naukowcy z Uniwersytetu w Toledo stworzyli bardzo prawdopodobny model człowieka żyjącego w 2100. Z pewnością jesteście ciekawi, jak on wygląda! Przed Wami Mindy.

Wygląd człowieka w 2100 roku?

Kciuk Mindy jest zniekształcony, a palce nie są wyprostowane w wyniku ciągłego korzystania ze smartfonów.

Palce człowieka przestaną pełnić rolę chwytacza. Będą tylko trzymać urządzenie. Ich ruchliwość będzie o wiele mniejsza. Prawe ramię nie będzie się do końca prostować, ponieważ większość czynności będzie się odbywać na zgiętym łokciu.

W wyniku siedzącego trybu życia zmieni się nasza sylwetka. Człowiek będzie miał garba.

Oczy, które stale muszą się mierzyć ze szkodliwym promieniowaniem, będą potrzebowały dodatkowej ochrony, dlatego możliwym jest, że utworzy się na nich dodatkowa przeźroczysta powieka ochronna.

Przez to, że wiele rzeczy będą wykonywały urządzenia elektroniczne, mózg człowieka zdecydowanie się zmniejszy. Poza tym, przez ciągłą emisję częstotliwości radiowych, jego wydajność będzie ograniczona.

Jak zatem będzie wyglądać człowiek w 2100 roku?

Będzie zgarbionym karłem, z grubą szyją, wygiętymi kciukami i ograniczonym mózgiem. Jak widać technologia odbije się na życiu człowieka mocniej niż myślimy.

Źródło i fotografie: TOLLFREEFORWARDING.COM