in

Człowiek stoi na pustym polu i głośno krzyczy. Chwilę później wszyscy wstrzymują oddech.

Nie tylko psy i koty mogą być przyjaciółmi człowieka. Istnieje wiele innych zwierząt, z którymi ludzie mogą wchodzić w interakcje. Jedyną rzeczą jest wiedzieć, jak do nich podejść i jak traktować je we właściwy sposób.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś lub czytałeś o słoniach, z przyjemnością zgodzisz się, że te stworzenia są w rzeczywistości jednymi z najbardziej inteligentnych zwierząt na świecie. Słoń może kochać całym sercem, a nawet zachować miłe wspomnienia. Będziesz potrzebował jakiegoś dowodu na to i właśnie o to tutaj chodzi w tym filmie!

Oto facet, który nazywa się Darrick i pracuje w parku Elephant Nature w Tajlandii. Darrickowi udało się stworzyć silny związek ze słoniami w słynnym parku i zawsze jest gotów dać i otrzymać w zamian trochę miłości. Ten film jest tylko jednym z tych licznych momentów. Przygotuj się!
 

Na wideo widzisz go na środku pustego pola, a on zaczyna krzyczeć. Zanim nazwiesz go „szalonym”, słonie pojawią się biegnąc z dalekiego pola. Okazuje się, że jest to umówiony sygnał dźwiękowy!
 
Obejrzyj pełny film i zobacz, co stanie się dalej. Pamiętaj, aby udostępnić na Facebooku!