fot. youtube/ Britain's Got Talent
in

Jurorka zaczęła krzyczeć ze strachu podczas występu. „Jesteśmy zepsuci do szpiku kości!”

Talenty – to nieskończona paleta możliwości, które czasem mogą nas zaskakiwać swoją nietypowością. Często myślimy o talentach w kontekście tradycyjnych dziedzin, takich jak muzyka, taniec czy sztuka. Jednak istnieje również cały świat nietypowych talentów, które są równie fascynujące i inspirujące. Niekiedy bywają także przerażające…

Podczas jednego z niezwykłych występów w popularnym programie talent show, doszło do sytuacji, której nikt się nie spodziewał. W trakcie prezentacji pewnego utalentowanego uczestnika, jedna z jurorek, zaskoczona i przewyższona emocjonalnym przeżyciem, niespodziewanie opuściła miejsce swojego sędziowskiego stołu i uciekła. Powód wywołuje ciarki na plecach.

Czarownica w talent show

„Czarownica” to niezwykła postać, która pojawiła się na scenie programu „Britain’s Got Talent” i wzbudziła falę kontrowersji oraz fascynacji. Choć jurorzy przez dłuższą chwilę przyglądali się z dystansem uczestnikowi, to stało się coś, co sprawiło, że jedna z jurorek aż odskoczyła.

Pełna tajemniczości postać przystąpiła do stołu jurorów, wzbudzając zdziwienie i niepewność. Bez słowa, ale gestem ręki wyciągnęła worek pełen jabłek przed Davida Walliamsa, zachęcając go do wybrania jednego i ugryzienia go. To samo polecenie skierowała w stronę Aleshy Dixon. Sędziowie z dystansem i pewnym przerażeniem na twarzach sięgali po owoce, nie wiedząc do końca, co ukrywa w sobie tajemnicza czarownica.

Cała uwaga skupiła się na trzeciej jurorce, Amandzie Holden, kiedy wiedźma nakazała jej wyjąć pozostałe dwa jabłka z worka i umieścić je na swoich dłoniach. Wtedy, zwróciwszy się do Simona Cowella, skazała go na wybór, który z owoców ma ugryźć jego koleżanka. Z widocznym przerażeniem, juror po chwili namysłu wskazał na jabłko po prawej stronie. Po ugryzieniu jabłka, wiedźma podeszła do niej i wtedy stało się coś niepokojącego…

„Amando, wiesz dlaczego mówią, że piękno jest tylko powierzchowne? Bo wszyscy jesteśmy zepsuci do szpiku kości!” – przekazała „Czarownica”, po czym zmiażdżyła drugie jabłko… wtedy zaczęły wypełzać z niego robaki!

Obejrzyj wideo poniżej!

Przedstawienie „Czarownicy” w programie „Britain’s Got Talent” przyniosło nie tylko magię i niesamowite efekty, ale również pełne niepewności i niezwykłe chwile dla jurorów i publiczności.

Podziel się tym nagraniem z innymi!