fot.freepik.com
in

Panna młoda złamała tradycję i ubrała czarną suknię ślubną. Goście weselni oniemieli z wrażenia

Większość kobiet preferuje klasyczne suknie ślubne w bieli. Ten kolor jest symbolem czystości i niewinności. Ale blogerka z Australii, 27-letnia Sophie Kashia nie myśli tak jak wszyscy inni.

Czarna suknia na ślubie?

Na własnym ślubie zaskoczyła wszystkich swoich gości, gdy weszła do kościoła ubrana w czarną suknię. Ponadto wszystkie jej koleżanki pojawiły się także w sukienkach o czarnym kolorze.

Jak panna młoda wyjaśnia tak nieoczekiwany wybór?


Nie chodziło o to, by zaskoczyć gości. Ta suknia naprawdę jej się podobała. Chciała wyglądać wyjątkowo w oczach pana młodego w ich najważniejszym dniu i trzeba przyznać, że jej się to udało.

Suknie zaprojektował Anthony Montesano. Sukienka z głębokim dekoltem ozdobiona jest perłami, a także koronką i siateczką.

Suknia z tyłu wygląda niezwykle nietypowo. W czarnej gotyckiej sukience młoda dama wzbudziła ogromny podziw wśród gości.

Jarid, narzeczony Sophii, również nie był tradycyjnie ubrany założył burgundowy aksamitny smoking, muszkę i skórzane spodnie.

Trudno nie zgodzić się z faktem, że ta sukienka jest naprawdę bardzo elegancka, ale czy odpowiednia w takie święto? Co o tym sądzicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.