in

Tragiczny wypadek zabiera im troje dzieci. Rok później staje się cud, który przywraca im chęć do życia.

Małżeństwo Lori i Chris Coble przeszli przez coś, czego nie da opisać się słowami. Lori jak co dzień, pojechała po dzieci do szkoły ale tego dnia podczas powrotu do domu wydarzył się koszmarny wypadek.

Lori przed utratą przytomności pamięta tylko to, że ciężarówka uderzyła w tył ich minivana. Jej dzieci, 5-letni Kyle, 4-letnia Emma i 2-letnia Katie zostały zabrane do całkiem innego szpitala, niż ona.

Lori kompletnie nie pamiętała tego wydarzenia.
Zrozpaczony Chris musiał przekazać swojej żonie druzgocącą wiadomość… Ich dzieci doznały tak poważnych obrażeń, że nie zdołały przeżyć.

Kierowca ciężarówki, Jorge Miguel Romero wiele razy był zatrzymywany przez policję z powodu nadmiernej prędkości, lecz w ogóle nie czuł się winny spowodowania tej tragedii. Małżeństwo szukało sprawiedliwości wobec niego, ponieważ bezprawnie odebrał życie ich dzieciom.

Jednak sześć miesięcy po tym zdarzeniu, małżeństwo spotkał prawdziwy cud!

Lori ponownie zaszła w ciąże. Jak się później okazało, były to trojaczki, chłopiec i dwie dziewczynki, identycznie jak poprzednio. Małżeństwo było niemalże pewne, że ich dzieci musiały mieć coś z tym wspólnego.
„Twój umysł nie może nawet myśleć inaczej. Jeśli czujesz, że one tam są, by Cię obserwować i chronić, a dzieje się coś takiego, trudno jest myśleć inaczej, że nie były zaangażowane w to, co się wydarzyło.”

Ashley, Ellie i Jake już w maju 2015 roku świętowali swoje 7 urodziny.

„Myślę, że to cud. Kyle, Emma i Katie na bank mieli z tym coś wspólnego. Sądzę, że nam pomogli, może nawet zrobili to dla nas.”

Nic nie jest w stanie zastąpić tym rodzicom utraty trójki dzieci, lecz bezgraniczna miłość do obecnych dzieci, z pewnością ułatwia im pogodzenie się ze stratą.

Źródło i fotografie: littlethings.com, pixabay.com / youtube, youtube