in

Pan młody całuje wybrankę przed ołtarzem, a tuż po tym robi coś, co szokuje wszystkich gości!

Siedem lat po najgorszym dniu życia Chrisa Nortona, nadszedł ten najszczęśliwszy, w którym świętował najważniejszy moment w swoim życiu. On i jego śliczna narzeczona, Emily, mieli właśnie złożyć sobie przysięgę przed najbliższymi przyjaciółmi i rodziną.

Wszystko w tym dniu było perfekcyjne – ale wciąż istniała bardzo wielka rzecz, którą Chris musiał zrobić, zanim zabawa naprawdę się zaczęła. Po latach fizjoterapii, treningu siłowego i determinacji umysłowej Chris był gotowy, aby wyjść ze swoją narzeczoną sprzed ołtarza. Chociaż może to nie wydawać się wielkim wyczynem dla większości z nas, ale dla Chrisa to było niegdyś 3-procentowe prawdopodobieństwo…

Wypadek miał miejsce podczas meczu futbolowego w college’u w 2010 roku. Chris został znokautowany i doznał poważnego urazu. Całe szczęście nie zagrażał on życiu, ale miał poważne konsekwencje.

Doktor podszedł do Chrisa krótko po tym, jak został przyjęty do szpitala i przekazał mu przykrą wiadomość: „Został Pan sparaliżowany od klatki piersiowej w dół.” Było bardzo mało prawdopodobne, aby Chris kiedykolwiek mógł jeszcze chodzić, poruszać rękami lub ponownie uprawiać sport. Jednak, nawet ze słabym rokowaniem lekarza, Chris był zdecydowany stanąć znów na nogi.

 
Chrisowi ciężko było w to uwierzyć, ale tuż po wypadku los się jeszcze do niego uśmiechnął. Poznał cudowną kobietę o imieniu Emily. Nie minęło dużo czasu, a zakochali się w sobie na zabój. Emily była przy Chrisie, kiedy najbardziej tego potrzebował, byli razem na dobre i na złe. Ukochana pomogła mu nawet ukończyć college.
 
Pomimo jego niesamowitych kamieni milowych, wciąż było coś, co Chris chciał zrobić. Chłopak postanowił sobie, że w dniu ślubu wstanie z wózka i wyjdzie ze swoją ukochaną sprzed ołtarza.
Zobaczcie na poniższym filmiku ten niesamowicie wzruszający moment: