in

Mama opłakująca zmarłego synka na pogrzebie, doświadczyła cudu. Zobacz co się dzieje z balonem.

W dniu pogrzebu małego chłopca imieniem Trebby wydarzyło się coś co większość osób, jak i cała jego rodzina nazwała cudem!

Biała trumna była otoczona kwiatami, zdjęciami chłopczyka i białymi balonami. W filmie nagle widać, jak jeden z balonów ewidentnie odłącza się od pozostałych i podąża w kierunku matki Trebbiego. Joy opłakując swojego synka, patrzy i widzi balon lecący wprost w jej stronę. Po czym zaczyna jeszcze głośniej płakać, wierząc w to, że to jej zmarły synek daje jej o sobie znać, żegna się z nią i pociesza.

Joy po cichu szepcze do balonu, jak gdyby mówiła do zmarłego synka – jest tego pewna, że to on przesyła jej wiadomość. Nawet jeśli to wszystko wygląda absurdalnie, symbolika tego zdarzenia może wycisnąć nie jedną łzę i dać nam sporo do myślenia! Filmik wzbudził w sieci sporo kontrowersji, niektórzy mówią, że to duch chłopczyka daje znak swojej ukochanej mamie a inni że to normalna rzecz – balon nadmuchany helem po prostu unosi się w powietrzu. Ale dla tej matki jest nieistotne co mówią ludzie, dla niej i jej rodziny był to prawdziwy cud i pożegnanie jej kochanego synka.