in

13-latka została porównana przez jury do Janis Joplin. Takiego talentu nie było w historii całego programu!

W ostatnim czasie w amerykańskiej wersji programu ,,Mam Talent” pojawiła się dziewczynka, o której od razu usłyszał cały świat. To niesamowity talent, który zdarza się raz na milion.

13-latka, Courtney Hadwin, zaśpiewała piosenkę Hard to Handle na YouTube. Nagranie obejrzało już wtedy ponad 6 milionów osób. Kiedy przyszedł czas wystąpień na żywo, obawiała się, co powie o niej jury. Ale jej występ sprawił, że wszyscy byli oczarowani i wprost oniemieli z zachwytu. Bezdyskusyjnie przeszła do kolejnego etapu, bo na to w pełni zasłużyła.

,,To normalne, że się stresujesz. To naprawdę duża scena, ale jesteś tutaj po coś. Pokaż, na co cię stać. Powodzenia!” – powiedziała jej Mel B.

Gdy zaczęła śpiewać Hard to Handle zespołu Black Crowes, wszyscy byli pewni, co do tego, że dziewczyna ma wszystko, co potrzeba – talent, głos, charyzmę…
 
,,Jesteś jak lew.” – powiedział jej Simon Cowell.
 
,,Nie jesteś z tych czasów, ty jesteś z zupełnie innej ery. Mogę cię porównać do Janis Joplin. „ – mówi Howie Mandel.
 
Przygotujcie się na to i odtwórzcie poniższe nagranie – gwarantujemy, że będzie to naprawdę porządna dawka emocji! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego talentu. Koniecznie podzielcie się tym nagraniem ze znajomymi – niech usłyszą jej cudowny głos!