in

Narodziny nie idą zgodnie z planem. Wtedy lekarz zwraca się do 12-letniej córki i zadaje kluczowe pytanie

Kiedy Dede Carraway wybierała się na poród, jedno było pewne: jej 12-letnia córka Jacee musiała być z nią na sali porodowej, ponieważ nie chciała przegapić tej wielkiej chwili.

W czasie narodzin lekarz zapytał o coś, na co nie była gotowa ani żona, ani jego córka. Teraz zdjęcia tych niezwykłych narodzin rozprzestrzeniają się online na całym świecie.

Kiedy 12-letnia Jacee pierwszy raz weszła na salę porodową, trudno jej było patrzeć, na to co się właściwie tam działo.
Pokój był zatłoczony, pełen lekarzy i położnych. Dziewczynka zaczęła się niepokoić, że przeoczy moment w którym jej mały brat przywita ten świat. Nagle lekarz podał jej rękawiczki i zapytał, czy chce odebrać poród swojej mamy. Jacee i jej mama były zaskoczone. Dziewczynka podziękowała ojcu i dołączyła do niego, zbliżywszy się do swojej mamy.

„Naprawdę odebrałam poród, tata dał mi wyciągnąć dziecko na zewnątrz… na początku myślałam, że robi sobie jaja, ale on mówił na poważnie. Naprawdę się denerwowałam” – powiedziała Jacee.

To nie był łatwy poród – znieczulenie nie działało prawidłowo, a matka Dede przeżywała okropny ból. Ale spojrzenie na twarz córki sprawiło, że stało się to dla niej dużo łatwiejsze.

Jacee jest bardzo wdzięczna, że mogła pomóc przyjąć poród. Internauci z całego świata chwalą ją za odwagę.
Ale oczywiście fotografie wywołały także nieco kontrowersji. Niektórzy uważają, że 12-letnia dziewczynka była zbyt młoda, aby uczestniczyć przy porodzie, twierdząc, że mogła zostać tym urażona na całe życie. Ale w wywiadzie telewizyjnym, Jacee nie mogła wydawać się szczęśliwsza:
„To był najlepszy moment w moim życiu” – powiedziała dla Fox40.

Jacee od zawsze marzyła aby zostać lekarzem weterynarii, ale teraz po odebraniu swojego małego brata rozważa zostanie położną w przyszłości.

Proszę podziel się tym artykułem, jeśli uważasz, że Jacee to dzielna siostra!

Fotografie: © Facebook/Nikki Smith