in

Urodziła córeczkę w 22 tygodniu ciąży. Lekarze powiedzieli „To tylko płód, którego nie uratujemy”

Nie ma nic straszniejszego od patrzenia na to, jak nasze własne dziecko cierpi i umiera na naszych oczach. Gdy mamy świadomość tego, że nikt nie jest w stanie mu pomóc, przywrócić go do życia tak, aby mógł cieszyć się każdym dniem. Aby mógł cieszyć się ze swojego dzieciństwa. Wie o tym Sophie Dennis, mama dziewczynki.

Urodziła swoją córeczkę w 22. tygodniu ciąży. Lekarze mówili o tym, że jej ciąża nastąpi właśnie w takim czasie, ale zapomnieli uprzedzić ją, co się z tym wiąże…

Nie było nikogo, kto byłby w stanie pomóc

Lekarze wiedzieli od początku, że kiedy dziewczynka urodzi się w 22. tygodniu, nie będą mogli jej pomóc. Dla nich taka ciąża to nic innego jak poronienie. Nie powiedzieli o tym mamie. Żyła w nieświadomości, oczekując upragnionych narodzin dziecka.

Mama trzymała w rękach umierające dziecko

Mama przekonuje wszystkich o tym, że jej dziecko żyło jeszcze dwie godziny po narodzinach. Jednak nikt nie zwracał na to uwagi. Nazwał córeczkę Autumn Orion i pragnęła, aby przydarzył się jej jakiś cud…

To nieludzkie!
 
Dziecko Sophie zostało wręcz skazane na śmierć. Dlaczego? Zabieg aborcji w Wielkiej Brytanii można wykonywać do 24. tygodnia ciąży. Dla Sophie było to nie do pomyślenia. Nie znalazła wśród ludzi nikogo, kto miałby serce i zwróciłby uwagę na ich cierpienie.
 

 
Mama apeluje: obudźcie się!
 
Kobieta była w takiej rozpaczy, że z pewnością nie znalazłaby odpowiednich słów, aby opisać swoje uczucia. Jednak udało jej się napisać, co o tym sądzi. O ludziach, którzy muszą nie mieć sumienia. Bo dla nich to przecież ,,tylko płód”. Sophie przekonuje, że to nieprawda!
 
To przechodzi ludzkie pojęcie…
 

 
Podzielcie się tą historią, aby zwrócić uwagę na problem, który jest obecny także w naszym kraju – razem apelujmy o to, abyśmy byli traktowani jak ludzie, a nie przypadki, którym nie można pomóc!
 
Źródło: facebook.com | Fotografie: facebook.com