fot. TikTok/xoxogossipgirlroxy
in ,

Zostawiła dziecko w domu dosłownie na kilka minut. Po powrocie stanęła jak wryta.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć dziewczynkę, która musiała jakoś poradzić sobie z męczącym ją głodem. W pobliżu nie było mamy, która mogłaby jej coś ugotować, więc dziecko zajrzało do lodówki, w której znajdowało się czekoladowe ciasto.

Chwilę później całe mieszkanie zmieniło się nie do poznania. Mama nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy odkryła, co zrobiła jej córeczka.

Nauczka dla mamy

Roxanne Paris Tulloch chętnie udziela się na TikToku pod pseudonimem xoxogossipgirlroxy. Wśród nagrań, które publikuje, często w roli głównej pojawia się jej ukochana córeczka. Jedno z ostatnich rozłożyło internautów na łopatki. Obejrzano je już ponad 1,6 mln razy.

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzieci nie wolno spuszczać z oka nawet na chwilę, ponieważ jeden moment wystarczy, by rozegrał się prawdziwy dramat. Maluchy są bardzo ciekawskie i chcą próbować wszystkiego, co niekoniecznie zawsze kończy się dobrze.

Córeczka Roxanne postanowiła skorzystać z okazji i otworzyła samodzielnie lodówkę. Czekoladowe ciasto z pewnością wyglądało bardzo smakowicie. Chwilę później znalazło się jednak w całym mieszkaniu…

Mamie najbardziej było szkoda nowej sofy.

„Ta sofa nie miała nawet dwóch miesięcy” – możemy dowiedzieć się z opisu nagrania.

Na wideo widzimy dziewczynkę leżącą na sofie, całą umazaną ciastem.

@xoxogossipgirlroxy When the sales person ask, do you want to purchase the protection plan and you say #NO #🤷🏽‍♀️ #fyp #followformorevideo #finds ♬ Funny Song – Cavendish Music

Większość internautów współczuła mamie, jednak znaleźli się też tacy, którzy uważali, że nieobecność rodzica nie trwała kilka minut.

„Gdzie byli rodzice? To się nie wydarzyło w pięć minut!” – czytamy.

„Gdzie byłaś przez ostatnią godzinę?” – pyta ktoś inny.