fot. ALBIN OLSSON, CC BY-SA 3.0 , VIA WIKIMEDIA COMMONS
in

Jak po latach wygląda „kobieta z brodą”? Zwycięzca Eurowizji 2014 jest dziś nie do poznania

Conchita Wurst to bez wątpienia jedna z największych gwiazd Eurowizji. Zwycięzca jednego z najbardziej znanych konkursów muzycznych zrobił oszałamiającą karierę i po dziś dzień ma miliony fanów z całego świata. Od jego legendarnego występu minęło już 9 lat. Jak się okazuje, gwiazdor wygląda dzisiaj zupełnie inaczej! Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Poznajecie?

W 2014 roku kariera Thomasa Neuwirtha, znanego jako Conchita Wurst, nabrała tempa. Wygrana w Eurowizji zapewniła mu świetlaną przyszłość. Oprócz tego, że celebryta robi muzykę, angażuje się także w rozmaite akcje aktywistyczne.

Jak po latach wygląda „kobieta z brodą”?

Sukces Conchity Wurst przez długi czas wzbudzał skrajne emocje wśród ludzi. Choć początkowo mężczyzna zajmował się tylko muzyką, szybko zaczął pojawiać się także jako model u najsłynniejszych fotografów, takich jak Karl Lagerfeld. Mężczyzna działa także na rzecz osób z HIV i sam jest nosicielem wirusa.

Od jego legendarnego występu na Eurowizji w 2014 roku mija już 9 lat. Gwiazdor od tamtego czasu bardzo się zmienił. Z pewnością niektórzy nie będą w stanie go poznać! Już nie wygląda jak „kobieta z brodą”.

Zmiana fryzury sprawiła, że mężczyzna jest nie do poznania. Tylko spójrzcie na zdjęcia Austriaka, które publikuje na swoim Instagramie!

Co sądzicie o takiej metamorfozie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Jastrząb Post, foto: Albin Olsson, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons